wyobraźnia

Jaki powinien być plac zabaw biorąc pod uwagę oczekiwania najmłodszych

plac zabaw dla dzieci
Author: sikeri
Source: http://www.flickr.com
Ciekawska wyobraźnia malucha wymaga od niego ruchu na świeżym powietrzu. Dla najmłodszych tworzone są nowoczesne place zabaw, gdzie nasze pociechy mogą wyszaleć się do krańców swoich sił. Ogólnodostępne place zabaw identyfikujemy najczęściej przez kompleks atrakcji z drewna jak kładki, wieżyczki, schodki i wykończenia z plastiku (zjeżdżalnie).

Polanica Zdrój - niezwykła atrakcja Dolnego Śląska, którą trzeba odwiedzić!

Polanica Zdrój
Author: kroszk@
Source: http://www.flickr.com
Polska jest bogata w niezliczoną liczbę zachwycających oraz pięknych zakątków, jakie doskonale nadają się do spędzenia odpoczynku z gronem znajomych czy też rodziną. Od Bałtyku, po góry, przez mazurskie jeziora jak i urzekające swym pięknem tereny Dolnego Śląska mamy do wyboru wyjątkowo bogatą propozycję noclegów i rozrywek. Rozwijająca się siatka polskich dróg oraz coraz bardziej atrakcyjne połączenia pociągowe czy też coraz tańsze loty krajowe sprzyjają planom wypoczynku właśnie w kraju nad Wisłą.

Które zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka są tymi dobrymi?

zabawka
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Kupujmy przetestowane marki

Jeśli kupujemy jakiś materiał dla potomstwa, nie istotne czy to ubranie, jedzenie czy zabawka, pragniemy aby okazało się ono jak najlepszej jakości, przez co będziemy mieli wrażenie, że zapewniamy mu wszystko co konieczne do prawidłowego rozwoju. Ale jak poznać, co jest odpowiednie dla naszego dziecka, skoro sklepowe półki uginają się od nadmiaru przeróżnych materiałów, a człowiek w zetknięciu z tym wszystkim czuje się zupełnie skołowany?