Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dokąd na wczasy? Co podpowiadają specjaliści

Wybierasz się na wczasy w obrębie Morza Śródziemnego, czy raczej masz w planach wyszukane miejsca wypoczynku? Oferty biur podróży zestawiają wakacje w różnych pakietach, zwłaszcza w zależności od budżetu na własne wydatki i konkretnych planów spędzenia odpoczynku.
Kto z nas nas nie marzy sobie o wczasach w gorącym, a nawet tropikalnym kraju?


wakacje
Author: J P
Source: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut oka skojarzenia to błękitne niebo, szumiące morze i kurorty z basenami i innymi atrakcjami. Nie jest to zabawa dla ludzi oszczędnych – z reguły komfort i wiele możliwości wypoczynku równają się wykładaniu kolejnych oszczędności. Z drugiej strony urlop na południowych skrawkach kontynentu (jak nie są scenerią ograniczoną jedynie dla prężnych przedsiębiorców i dorobkiewiczów. Na rejsy, lokalne plaże czy aktywne zwiedzanie wybiorą się również ludzie, którzy odkładają na taki wypoczynek kilka lat.

Aura klimatu śródziemnomorskiego i równikowego pobudza nasze zmysły jeszcze bardziej. Tym bardziej kiedy przeglądamy albumy znajomych, którzy spędzali urlop w egzotycznych miejscach Afryki, Azji czy Europy. Nie bez znaczenia okazują się marketingowe chwyty biur podróży. Nie chodzi akurat o ukryte koszty, lecz wizualizację ofert. Okraszone odpowiednimi kolorami, z czystością morza i bezchmurnym niebem, pobudzają nasze oczy na ”wakacyjne pokuszenie”. Kalkulacje są nietrudne – rejs przez śródziemnomorski akwen lub wynajęcie ekskluzywnego apartamentowca to statystycznie koszt sięgający kilku tysięcy złotych. Koszty rosną równo z podróżowaniem. Podróż w dwie strony – gdy chodzi o kolejne tysiące kilometrów od rodzinnych stron to kolejne cięcia z wakacyjnego budżetu.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź tutaj (http://hotelmikolajki.pl/) podobne materiały - one również są warte zainteresowania.

Malediwy, Reunion czy położone na drugim krańcu Ziemi Hawaje – europejskim turystom nie opłaca się wpaść tutaj na parę dni - maks tydzień.

Dla wczasowiczów, którzy myślą o urlopie w obrębie Starego Kontynentu pozostaje pokaźna liczba ofert z Włoch, Grecji czy północnej Afryki.

Jeśli chcesz odnaleźć naprawdę bardzo dobre źródło, sprawdź tekst, który jest napisany przez autentycznego profesjonalistę.

Fani kultury orientalnej ciągną w stronę wschodu. Pierwszym ogniwem jest Turcja , dalej oferty sięgają po Izrael, czy Egipt. Kolorowe Indie czy nieznana Europejczykom część Indochin to też szansa poznawania kultur, które na co dzień znamy jedynie z przekazów i poradników turystycznych.