Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Gdzie zrobić huczne przyjęcie weselne? Szukamy fajnego miejsca pod Wrocławiem.

Te osoby, które ślub planują w którymś z wrocławskich kościołów, mogą wybrać jakąś podwrocławską miejscowość do organizacji swojej imprezy weselnej. Czemu akurat wesele pod Wrocławiem? Romantyczna okolica, cisza i spokój, okazała sala bankietowa i hotel w Brzegu Dolnym to właściwa odpowiedź.

Pokój hotelowy
Author: bizmac
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście Wrocław ma wiele pięknie zaaranżowanych sal bankietowych, w których warto urządzić swoje przyjęcie weselne, ale za Brzegiem Dolnym przemawia kilka ważnych faktów. Z pewnością zaczynamy od kosztów. Nie tylko sala weselna i koszt „talerzyka” poza wielkim miastem będą niższe, lecz również doba hotelowa dla naszych gości weselnych. Jeżeli już para podejmie decyzję o organizacji wesela właśnie tam, hotel w Brzegu Dolnym - zobacz ofertę, poza apartamentem na noc poślubną dla nowożeńców w cenie, oferuje w pakiecie całkiem sporo rzeczy.Możemy dopasować sobie dania z szerokiego menu restauracji albo poprosić kucharza o poradę. Do tego można samodzielnie dobrać wina. Niektóre pary decydują się również na „stolik alkoholowy” z przekrojem trunków innych niż wino. Jeżeli chcemy, możemy opłacić dość popularny „wiejski stragan” z wędlinami z małej wędzarni i wyrobami wiejskimi (smalec, samogon, śledzie z beczki, sery owcze). W cenę naszego wesela jest już włączona dekoracja wejścia do restauracji oraz urocza dekoracja stołów (wstążki, świeże kwiaty). Jeżeli chcemy mieć okazałą dekorację z balonów, musimy zadbać o nią sami.
Jedzenie weselne
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
To już normalna sytuacja, że gospodarze sali witają młodą parę chlebem i solą, a każdy gość dostaje lampkę szampana na „Sto lat” i toast wzniesiony na zdrowie. DJ lub zespół to już nasza indywidualna sprawa, tak samo jak fotograf albo autokar, który dowiezie naszych gości spod kościoła na wesele blisko Wrocławia. Okolice sali bankietowej za miastem to też odpowiednie miejsce na mały plener w trakcie trwania imprezy.

Na długą sesję plenerową można umówić się z fotografem w tygodniu po ślubie. Furorę na przyjęciach weselnych robią też atrakcje na przykład w postaci fotobudki i akcesoriów, które jej towarzyszą.

W opisywanym tekście znajdują się bez wątpienia warte uwagi tematy, ale wejdź także tutaj - ta unikalna strona opisuje pokrewną tematykę.

Co więcej, żeby sala była miło wspominana, oferuje młodej parze upominek w postaci bezpłatnej, uroczystej kolacji będącej pamiątką pierwszej rocznicy ślubu. Ten uroczy gest być może nie będzie kartą przetargową kiedy będziemy wybierać restaurację pod Wrocławiem, ale z pewnością zostanie dobrze odebrany.