Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Co sądzić o depilacji laserem? Narosło już wiele mitów, że trudno się połapać. A jak jest naprawdę?

Przyznajmy to, że każda z nas pragnie mieć piękną skórę przez cały czas. Pojawiają się także pozostałe sprawy, jak regularne golenie nóg czy brak umiejętności w woskowaniu. Co zrobić, gdy owłosienie to poważny kłopot? Poszukujesz skutecznej metody, ale już tracisz nadzieję, iż uda się to zmienić? Szukasz metody dzięki której pozbędziesz się niechcianych włosków na dłuższy czas? Jeśli tak, to depilacja laserowa jest zdecydowanie dla Ciebie.


Depilacja laserem, nazywana także epilacją to niezbędny must have dla modelek czy aktorek. Od kilku lat mogą już z tego korzystać również zwykłe kobiety, choć przydatne jest to także dla mężczyzn . Kusi obietnicą likwidacji zbędnego owłosienia skutecznie i prawie bezboleśnie. Należy jednocześnie przyznać, iż istnieje sporo opinii na ten temat, niektóre prawdziwe,
Depilacja laserowa nóg
Author: Elite
Source: Elite
niektóre fałszywe. Jak więc jest z najbardziej istotnymi sprawami dotyczącymi takiej depilacji? Jedno z ważniejszych pytań to czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Z pewnością, bo laser to bezinwazyjna metoda depilacji. Nie sprawia, iż nasza skóra będzie podatna na skaleczenie czy choćby podrażniona. Być może więc używana w tak wrażliwych rejonach jak pachy, twarz (polecamy leczenie kanałowe mikroskop kraków) czy okolice bikini. Wiązka światła lasera nie uszkadza delikatnego naskórka, za to robi, to co powinna – niszczy mieszki włosowe. A czy to boli? Niestety, w jakiś sposób tak, chociaż wiele osób twierdzi, że jest w pełni bezbolesny. Całe szczęście ból jest bardzo mały, bo jesteś w stanie odczuwać delikatne pieczenie lub szczypanie. Oczywiście, odczucia te są subiektywne, są zależne od Twojej podatności na ból. Jest jednocześnie określona zależność, która mówi, że im bardziej grube włoski, tym znaczniej odczuwalne impulsy.


Każdy tego typu zabieg jest uzupełniany przez specjalny czynnik zmniejszający ból, na przykład, zimny żel, chłodząca końcówka lasera. A czy każdy może się poddać takiemu zabiegowi? To nie do końca możliwe, bo jest szereg przeciwwskazań do zabiegów z laserem, przykładowo ciąża, bielactwo lub padaczka. Jeśli natomiast masz skłonności do przebarwień to lepiej sprawdzi się maszynka do golenia albo wosk w plastrach. Dobrym rozwiązaniem będzie na pewno Cosmelan. Jest to niezwykle efektywna terapia, która likwiduje plamy barwnikowe pochodzenia hormonalnego. To faktycznie skuteczna alternatywa, jeśli nie jesteśmy w stanie korzystać z depilacji laserowej.