Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Jakie rozrywki czekają na turystów na Mazurach i kiedy warto tam pojechać?

Kto już rozkocha się w mazurskich lasach czy też naturalnie jeziorach, z pewnością będzie chciał w tamto miejsce przyjeżdżać każdego roku. I to o dowolnej jego porze, gdyż zawsze będzie oczekiwać w tamtym miejscu jakakolwiek rozrywka, która na długo pozostanie w pamięci.


Na wiosnę można by zachwycać się odradzającą się po zimie naturą, lato to doskonały czas na żeglowanie, jesień natomiast to czas, aby wędrować przez tamtejsze lasy, a w zimie można podziwiać niekończącą się przyrodę.
moda
Author: www.fashionweek.pl
Source: www.fashionweek.pl


Ilość mazurskich rozrywek powiększa się każdego roku. Dla przykładu Bełdany to jedno z tamtejszych jezior, jednak na jego brzegu istnieje coś, czego nie ma w żadnym innym miejscu. Znajduje się tam bowiem Galindia, zatem osada wykonanych z drewna rzeźb.

Jeśli takiego typu problematyka jest dla Ciebie ważna, to śmiało zerknij na serwis (https://kasprowicza13.pl/wielkanoc-szklarska-poreba), który na pewno również przykuje Twój wzrok!

Jeżeli interesują nas psie zaprzęgi, warto byłoby wyjechać do Republiki Ściborskiej, która jest blisko Węgorzewa. Oprócz wspomnianych zaprzęgów, możemy tam zapoznać kulturę Indian czy Eskimosów.

Jeśli prezentowane w tym wpisie omówienie bardzo Cię zajęło, to zalecam te informacje (http://edenbus.com.pl/oferta/przewozy-do-niemiec-jelenia-gora/) - ono jest tak samo fascynujące, jak artykuł, który teraz czytasz.

Dla miłośników historii obligatoryjnym punktem byłby oczywiście Wilczy Szaniec, a zatem była kwatera Hitlera. Znajduje się ona w Gierłoży obok Kętrzyna.


image - ubrania
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com


mazury
Author: TEATR DRUGA STREFA
Source: TEATR DRUGA STREFA


W miejscach Mikołajek żyło w przeszłości plemię Galindów, aktualnie powstała osada drewnianych wojów, do której można by dojechać drogą, obok której są ustawione drzewa ułożone "do góry nogami". Dla sympatyków spływów kajakowych czeka szlak Krutyni, który przebiega przez Puszczę Piską i częściowo przez Mazurski Park Krajobrazowy. Należy pamiętać, że Mazury to także Święta Lipka, czyli miejscowość, w której zbudowana jest piękna barokowa bazylika. Można tam podziwiać organy z ruszającymi się figurami aniołów.
Najlepiej dostać się tu samochodem, pociągiem czy autobusem. Naprawdę warto byłoby tam pojechać, aby odpocząć od powszedniości oraz odzyskać siły.