Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Jakim sposobem skończyć z paleniem - kilka sposobów

Żeby rzucić palenie, trzeba mieć dużo samozaparcia oraz głęboką motywację. Rzucenie palenia nie będzie proste. Nikotyna powoduje silne uzależnienie.


Istnieje parę metod na to, w jaki sposób rzucić palenie.


kurz
Author: David Huang
Source: http://www.flickr.com


W czasie rzucania powinniśmy zająć czymś ciało i umysł. Możemy zacząć chodzić na fitness, pływać czy też biegać. W razie silnej chęci sięgnięcia po papierosa, miej w pobliżu sok ze świeżych owoców albo gumę do żucia. Po pierwsze, trzeba tego bardzo chcieć. To pierwsza i wbrew pozorom najważniejsza reguła. motywacja, ażeby rzucić palenie powinna być silna. Warto sporządzić bilans zysków, które uzyskamy po uwolnieniu się od nałogu jak też strat, które poniesiemy, jeżeli będziemy w dalszym ciągu palić. Dowiedz się, jakie są konsekwencje palenia. Należy pamiętać, iż palenie papierosów zwiększa niebezpieczeństwo wystąpienia zawału serca i udaru mózgu. Rzucenie papierosów pomoże poprawić formę fizyczną, zlikwiduje kaszel poranny, zwiększy odporność na infekcje dróg oddechowych, obniży możliwość zachorowania na nowotwór. Aby szybciej rzucić palenie, pomyśl o formie swoich włosów oraz cery. Usuń ze swojego otoczenia papierosy a także wszelkie utensylia takie jak na przykład maszynki do robienia papierosów.


Szukaj wsparcia w rodzinie, wśród przyjaciół, kolegach z pracy. Przekonaj ich, by powstrzymywali się od papierosa w twej obecności jak też nie częstowali cię nim. Uzależnienie od nikotyny to nie zwyczajny nawyk. Nie kapituluj – co jakiś czas próbujesz skończyć z nałogiem, jednak nałóg znów powraca? Nie poddawaj się tak łatwo.
Nikotyna potrafi wywołać nadzwyczaj głębokie uzależnienie.

Doskonałe oferty, najlepsze stawki! To wszystko jest tutaj, chodź, spójrz na witrynę (http://www.okulus.pl/dla-pacjenta/laserowa-korekcja-wzroku-w-pigulce/), a bez wątpienia się nie rozczarujesz!

W okresie rzucania palenia, można poczuć głód nikotynowy i głęboką potrzebę sięgnięcia po papierosy. Zajmij się czymś, ażeby nie myśleć o papierosach.