Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Zabawki dostosowane do wieku dziecka

Wśród rodziców panuje złudne przekonanie, że im więcej zajęć dodatkowych i bardziej zajęty czas dziecka, tym większe ma ono szanse na powodzenie w dalszym życiu. Należy mimo wszystko zachować rozwagę. Warto przeznaczyć dziecku czas na swobodną zabawę, która pomoże mu myśleć i marzyć po swojemu. Dla niemowląt idealne okażą się maty oraz książeczki interaktywne. Ciekawe i miłe w dotyku zainteresują malucha na długi czas.
konsola
Author: mac morrison
Source: http://www.flickr.com
Gdy nasza pociecha podrasta, pojawiają się pierwsze klocki. Nieustannie wielkim powodzeniem cieszą się klocki Lego i Playmobil – kultowe i lubiane marki.Klocki Lego Duplo skierowane są dla dzieci pomiędzy pierwszym, a czwartym rokiem życia. Jest to seria poświęcona maluchom dopiero zaczynającym swoją wspaniałą przygodę z klockami, dlatego wszystkie zestawy składają się z dużych, kolorowych klocków, które pozwalają w prosty sposób tworzyć krainę Lego -

Playmobil to firma z prawie 40 letnimi tradycjami. Zabawa klockami, figurkami Playmobil pomaga nam kształtować wyobraźnię przestrzenną i może być nadzwyczajnie emocjonująca.

Jeżeli zafascynował Cię ten artykuł, to odwiedź www białe łóżka metalowe a tam oczekują na Ciebie informacje godne zainteresowania. Sprawdź je - będziesz niesamowicie zadowolony!

Takie kreatywne zabawki mają za zadanie pomóc naszym maluchom w poznawaniu barw i doskonaleniu zdolności manualnych.


Kiedy nasze pociechy wyrosną już z prostych zabawek interaktywnych czy pierwszych laptopów edukacyjnych, coraz pewniej sięgają po bardziej rozwiniętą elektronikę. W związku z powyższym zdecydowanie częściej proszą rodziców o nowe „zabawki”, np. konsole - wybierz konsole dla dziecka. Konsola do gier to wspaniała zabawa
konsola
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
nie tylko dla najmłodszych, ale i dorosłych. Wszystkie konsole obsługują imponującą ilość tytułów, w które można grać nie tylko przy użyciu tradycyjnego pada, ale też wykrywających ruch kontrolerów. W przypadku gier wyścigowych, samochodowych, mamy szansę zakupić gadżety dodatkowe, takie jak kierownicę czy pedały.

Czy czas spędzony przy konsoli należy traktować wyłącznie jako beztroską odskocznię? Czy gry to jedynie bezwiedne siedzenie przed telewizorem z padem w dłoni? Nie. Gry rozwijają spostrzegawczość oraz szybkość działania, wyobraźnię przestrzenną. Ćwiczą logiczne myślenie, kojarzenie faktów, zmuszają do podejmowania decyzji. Zwyczajnie, łączą przyjemne z pożytecznym.