Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu warto jest się zaciekawić nowoczesną szczotką do zębów?

W obecnych dniach większość obywateli rozumie, co to jest kabel USB. Zazwyczaj służy on oczywiście do podłączenia do laptopa różnorodnych urządzeń tego typu jak klawiatura lub skaner.
rośliny
Author: Kupiec
Source: Kupiec


Czy pamiętasz wszakże, iż można by do przykładowo notebooka podłączyć także swą szczoteczkę do uzębienia?


kłopoty
Author: Fotolia
Source: Fotolia


To prawda, ta dziwna informacja nie jest wcale jakąkolwiek teorią. Chodzi o elektryczną szczotkę, w której można by w taki sposób doładować baterię.

Interesujących danych zasięgniesz po przejściu do źródła (http://www.eskulapmed.pl/kontakt/), która zawiera wciągające dane na opisywany wątek - będą one niewątpliwie warte uwagi.

Chodzi o towar pod nazwą szczoteczka soniczna Seysso. Warto powiedzieć, iż wymienione baterie są bardzo odporne i potrafią starczyć wręcz na 6 tyg. A co takiego specjalnego jest w niniejszym sprzęcie? Więc wspomniany produkt posiada aż trzy tryby funkcjonowania. Okazują się być one planowane do różnych rodzajów mycia zębów: normalny (41 000 rotacji na minutę), tryb Soft dla osób mających alergię (31 000 obrotów na min.) oraz tryb usuwający plamki (48 000 obrotów na minutę).

Nie zastanawiaj się - w poszukiwaniu interesującego Cię tekstu kontynuuj klikanie w kolejne linki. Po jakimś czasie z pewnością odnajdziesz coś atrakcyjnego.

Należałoby także nadmienić, że tego typu szczotka ma wbudowany minutnik, dzięki jakiemu będziemy mieli gwarancję, iż wszystkie obszary jamy ustnej wyczyściliśmy podobnie dokładnie.


katar
Author: mikael altemark
Source: http://www.flickr.com


Wszakże to wciąż nie całość, ponieważ wspomniany produkt posiada bardzo wytworne opakowanie, jakie mieści zamienną końcówkę oraz niewielką pastę do zębów. Poza tym ma ono system naładowywania baterii, a jego środek doskonale komponuje się z samą szczoteczką.
Należałoby także nadmienić, że szczoteczka soniczna Seysso wyposażona jest w specjalną technologię DCT, dzięki jakiej mikro bąbelki trafiają do najbardziej ukrytych miejsc jamy ustnej.