Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu warto jest się zaciekawić nowoczesną szczotką do zębów?

W obecnych dniach większość obywateli rozumie, co to jest kabel USB. Zazwyczaj służy on oczywiście do podłączenia do laptopa różnorodnych urządzeń tego typu jak klawiatura lub skaner.
rośliny
Author: Kupiec
Source: Kupiec


Czy pamiętasz wszakże, iż można by do przykładowo notebooka podłączyć także swą szczoteczkę do uzębienia?


kłopoty
Author: Fotolia
Source: Fotolia


To prawda, ta dziwna informacja nie jest wcale jakąkolwiek teorią.

Kliknij ten odnośnik a zobaczysz wskazówki ze strony (https://okularium.pl/salon-optyczny-rzeszow) przygotowane dla osób zaabsorbowanych nakreślanym w tym serwisie tematem.

Chodzi o elektryczną szczotkę, w której można by w taki sposób doładować baterię. Chodzi o towar pod nazwą szczoteczka soniczna Seysso. Warto powiedzieć, iż wymienione baterie są bardzo odporne i potrafią starczyć wręcz na 6 tyg. A co takiego specjalnego jest w niniejszym sprzęcie? Więc wspomniany produkt posiada aż trzy tryby funkcjonowania. Okazują się być one planowane do różnych rodzajów mycia zębów: normalny (41 000 rotacji na minutę), tryb Soft dla osób mających alergię (31 000 obrotów na min.) oraz tryb usuwający plamki (48 000 obrotów na minutę). Należałoby także nadmienić, że tego typu szczotka ma wbudowany minutnik, dzięki jakiemu będziemy mieli gwarancję, iż wszystkie obszary jamy ustnej wyczyściliśmy podobnie dokładnie.


katar
Author: mikael altemark
Source: http://www.flickr.com


Wszakże to wciąż nie całość, ponieważ wspomniany produkt posiada bardzo wytworne opakowanie, jakie mieści zamienną końcówkę oraz niewielką pastę do zębów.

Czyżby ta aktualna publikacja (https://wolomin.centrumdemed.pl/) spodobała Ci się tak bardzo, że masz ochotę przejrzeć kolejne? To fantastycznie! W takim razie zapraszamy na nową stronę.

Poza tym ma ono system naładowywania baterii, a jego środek doskonale komponuje się z samą szczoteczką.
Należałoby także nadmienić, że szczoteczka soniczna Seysso wyposażona jest w specjalną technologię DCT, dzięki jakiej mikro bąbelki trafiają do najbardziej ukrytych miejsc jamy ustnej.