Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Kilka naturalnych metod, ażeby dodać sobie energii

Optymalne nawodnienie ciała jest niezbędne, aby składniki odżywcze dotarły do wszystkich komórek i równocześnie ażeby usuwać z nich toksyny.


Co się będzie działo, gdy nie pijesz dość wody? Organizm "inteligentnie" gospodarzy wodą, czyli użytkuje ją wyłącznie w procesach najbardziej niezbędnych do życia.
mięśnie
Author: Macnetize.com
Source: http://www.flickr.com


Wystarczy, by twe nawodnienie spadło o ledwo 1-2 proc. poniżej normy, a wydolność układu zmniejszy się aż o dziesięć proc. Czujesz się wtedy rozbity, rozdrażniony, pojawiają się kłopoty ze skupieniem, zawroty głowy, senność, zaparcia. Szklanka wody z plasterkiem cytryny czy limonki na dodatek uzupełni deficyty witaminy C w układzie, powiększając odporność.


Drugą metodą na dodanie sobie energii może być Vigor Up cena jakiego nie jest bardzo wysoka, jest to suplement diety zawierający unikalne połączenie ekstraktów z owców guarany i liści yerba mate, którego energetyzujące działanie można odczuć już po pierwszym zastosowaniu. Standaryzowany wyciąg z guarany poprawia czas reakcji mózgu na bodźce, minimalizuje zmęczenie jak też dodaje energii. Standaryzowany ekstrakt z yerba mate wzmocni siły wewnętrzne organizmu, zmniejsza uczucie znużenia.

Zobacz, czy spodoba Ci się proponowana oferta. Oferujemy produkty dobrane do osobistych oczekiwań. Nie wahaj się i poznaj się, w jaki sposób pracujemy.

Specjalnie wyselekcjonowany ekstrakt z kakao mieści teobrominę.
Witaminki z grupy B natomiast pomagają otrzymać energię z pokarmu, aby wzmocnić witalność a także wigor organizmu, są one konieczne do prawidłowego funkcjonowania systemu nerwowego jak też odpowiadają za należyty transfer informacji poprzez mózg. Komplet witamin oraz minerałów - odpowiednie proporcje składników witaminowo-mineralnych uzupełniają niedobory a także wzmacniają układ.