woda

Duża ilość godnych polecenia rozwiązań ratowniczych w sprzedaży

washbag
Author: Emma
Source: http://www.flickr.com
Osoby zajmujące się profesjonalnie ratowaniem życia innych doskonale znają zasady, jakimi trzeba się kierować. Na rynku jest dostępnych sporo sprzętów oraz akcesoriów, co okazują się szczególnie przydatne w trudnych sytuacjach. Stale wprowadzane są również unowocześnienia, dlatego został stworzony m.in. specjalistyczny lifestraw. Jest to prototypowy sprzęt przenośny, dzięki któremu możemy skutecznie odkazić wodę. Zrobiono go w kształcie rurki około 25 centymetrowej i ma niezbędne filtry. Zabezpieczają przed dostawaniem się bakterii.

Czemu kitesurfing zaczął zyskiwać taką popularność, jak zacząć uprawianie tego sportu.

kitesurfing
Author: Matt Buck
Source: http://www.flickr.com
Wiatr i woda są żywiołami, jakie od wieków fascynują ludzi. I ludzie od wieków z różnymi efektami próbowali je ujarzmić, za pomocą coraz to nowych sprzętów. Obecnie ujarzmianie to jest znacznie szybsze, bowiem współczesna technika umożliwia zastosowanie pomysłów, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu były niemożliwe do realizacji.

Czysta woda krzepy doda.

Zimowe odwodnienie? To możliwe!
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Woda jest niezbędnym czynnikiem do poprawnego funkcjonowania naszego organizmu. Jak świetnie wiemy, nasz organizm składa się w siedemdziesięciu procentach z wody – bez niej nie ma szansy żyć. Bez jedzenia człowiek może przetrwać nawet 2 miesiące, bez płynów w klimacie umiarkowanym jedynie 7 dni. Już po minięciu 24 h brak wody szkodliwie wpływa na organizm. Aczkolwiek jej nadmiar jest też niezdrowy.

Czy możliwości na przeżycie ludzi może zależeć w niektórych sytuacjach od jednej niepozornej słomki.

Butelki wody mineralnej
Author: Diego Torres Silvestre
Source: http://www.flickr.com
Mieszkańcy Europy i krajów wysokorozwiniętych przeważnie nie zdają sobie sprawy, co to znaczy brak pitnej wody. Fakt, zdarzają się przypadki, że linia zasilająca zostaje wyłączona, albo pojawi się krótka awaria, lecz wtedy można udać się do sklepu i zakupić wodę butelkowaną. Trochę pojęcia o tym, jak należy chronić się przed zanieczyszczoną wodą z niepewnych źródeł, mogą mieć osoby które podróżują do państw o gorącym, ciepłym klimacie.