Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu małe dziewczynki lubią się bawić lalkami, najbardziej popularne lalki w sklepach

Lalki od wielu lat są jedną z najważniejszych zabawek większości małych dziewczynek. I tak jest po dziś dzień, wystarczy udać się do pierwszego z brzegu sklepu sprzedającego zabawki i przeglądnąć półki przeznaczone dla dziewczynek. Zresztą w naszej kulturze jest głęboko zakorzenione, że chłopcom przypisuje się samochody oraz broń, a dziewczynkom zdecydowanie lalki.
zabawki
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze modele lalek robiono z drewna i tkanin, niektóre z nich były prawdziwymi arcydziełami rękodzieła, jakie do dnia dzisiejszego można spotkać w wielu muzeach.oferta przygotowanie do matury warszawa przygotowanie do matury warszawaWynalezienie tworzyw sztucznych dało wytwórcom całkowicie nowe możliwości, dzisiejsze lalki są wykonane z dobrej jakości plastików oraz gumy. I tak naprawdę mają być wygląd zupełnie inny niż te sprzed wielu lat. Współczesne lalki są eleganckie, modnie ubrane i uczesane, mają także wiele dodatków, i nie zawsze są to klasyczne wózki. W zestawy lalek wchodzą kompletnie wyposażone domki, samochody, sprzęt domowy, a w niektórych kolekcjach mogą się także pojawić męscy towarzysze.

Jedną z najpopularniejszych i najbardziej lubianych lalek jest lalka barbie (poznaj więcej). Została ona po raz pierwszy wyprodukowana w połowie ubiegłego wieku i przez ten okres czasu została jedną z najbardziej znanych zabawek na świecie. Marzyły o jej posiadaniu i nadal marzą tysiące mniejszych i większych dziewczynek ze wszystkich krajów, w sklepach występuje ona w licznych wersjach i z różnymi dodatkami, przykładowo takimi jak barbie gry.dziewczęce zabawy
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Wytwórcy innych lalek próbują choć odrobinę urwać z tego wielkiego lalkowego tortu, i częściowo im się to udaje. Jako przykład może tu służyć lalka arielka, mająca ogromne wsparcie największego wytwórcy bajek na świecie, czyli Disneya. Lalki Arielki które przedstawiają dziewczynki posiadające rybie ogony dobrze się sprzedają, ale póki co do tego, co uzyskała barbie daleko im brakuje. Podobnie sprawa wygląda w przypadku lalek wzorowanych na podstawie filmowych bohaterek. Przykładowo lalki monster high (sprawdź przykłady), przedstawiające postacie z tego właśnie filmu można kupić w wielu sklepach, ale też różnie sytuacja wygląda z ich popularnością.