Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Najlepsze metody na udany seks

W każdy ‒ nawet najbardziej udany ‒ związek z czasem może się wkraść rutyna. Mimo że partnerzy nie zaprzestają być dla siebie ciekawi, zainteresowanie seksem zmniejsza się po obu stronach.


To zupełnie naturalne zjawisko – żądza zwykła dla początkowego okresu znajomości ustępuje miejsca przywiązaniu.


schorzenia
Author: Program Pomóżmy Razem


para
Author: Pabak Sarkar
Source: http://www.flickr.com


Piękne góry
Nie znaczy to jednak, że sfera intymna ma być lekceważona.

Serdecznie zalecamy te informacje (http://www.psycholog-wroclaw.com/) do poczytania. Znajdziesz tutaj wiele przydatnych porad, które warto wprowadzić w swoim życiu.

Będąc w związku, powinniśmy zadbać o to, by seksualne doznania były na jak najwyższym poziomie. Stereotypowo udany seks wiąże nam się z blaskiem świec, nastrojową muzyczką jak też koronkową bielizną. Estetyczna oprawa aktu miłosnego nie będzie jednak najistotniejsza. Większe znaczenie ma porozumiewanie się pomiędzy współmałżonkami. Bezpośrednia rozmowa jest najlepszym antidotum na nudę w sypialni. Może się bowiem okazać, że obniżenie libido u partnera jest wynikiem kłopotów (dla przykładu w pracy). Gdy myśli zaprząta trudna sytuacja, ochota na seks może całkowicie przepaść. Zastanów się, czy ten problem nie dotyczy też ciebie. Być może od pewnego czasu jesteś zestresowana oraz nie jesteś w stanie czerpać 100% przyjemności ze zbliżeń ze swoim mężczyzną. Rozmowa z partnerem nie rozwiąże waszych ambarasów, lecz świadomość, iż wspieracie się a także rozumiecie pozwoli na wzmocnienie więzi emocjonalnej między wami. Stąd tylko krok do pokazywania sobie uczuć w bardziej żywiołowy sposób.


Akt miłosny to spoiwo związku, ale od samego stosunku nie mniej istotne jest podtrzymywanie seksualnego napięcia między partnerami w ciągu dnia. W owym celu warto prowadzić wstępną grę już od ranka. Jeśli z powodu wieku masz problemy z erekcją, pomóc ci może Permen King.