Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Jakie należy zarekomendować preparaty wzmacniające stan zdrowia? Czy możemy jakieś zaproponować?

Dla każdego, kto chce się lepiej odżywiać, wieść bardziej zdrowy tryb życia, ogólnie lepiej funkcjonować w wielu sferach jest tak właściwie sporo możliwości. Podstawa to przestrzegać dobrej diety, ponieważ odpowiada ona za sprawne działanie naszego ciała, a to ma wpływ przecież również na stan psychiki. Jednocześnie nie zapominajmy o dodatkowych wspomagaczach, takich jak zioła, suplementy czy inne preparaty. W poniższym artykule skupimy się na dwóch, jedną z nich jest catuaba kora.


zdrowe produkty
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Brazylijczycy od dawna wytwarzają oraz spożywają catuabę. Jest to specyfik z kory drzew, jakie występują w ich kraju. Tego rodzaju kora pochodzi przede wszystkim z drzew Trichilia catigua oraz Erythroxylum vacciniifolium. Catuabę często wykorzystuje się jako afrodyzjak, a także lek, jaki pomaga w zaburzeniach erekcji. W takim celu jest często sprzedawana poza Brazylią. Środek ten możemy kupić w formie proszku, tabletek i herbaty. W Brazylii, w jakiej dodawana jest też do wina, jest na tyle popularna, iż powstało sporo przysłów odnoszących się do jej cudownego działania.To tylko pokazuje, jak jest to istotny specyfik dla osób mieszkających w tym państwie. Należy wiedzieć, iż poza właściwościami wiążącymi się z funkcjami seksualnymi, kolejną niesamowitą cechą catuaby jest pobudzenie centralnego układu nerwowego. A to dzięki trzem alkaloidom, jakie występują w jej składzie chemicznym. Oprócz nich, catuaba zawiera również fitochemikalia, pochodzące z roślin chemikalia, które umożliwiają zwalczanie chorób. Są również flawonoidy, które działają przeciwzapalnie, rozkurczowo, a także uszczelniająco na naczynia krwionośne. Kolejnym ciekawym preparatem jest spirulina w proszku.

Czy to zagadnienie niesamowicie Cię zajmuje? Jeśli tak, to wejdź tutaj i poznaj naszą firmę - poznasz w tym miejscu nieprawdopodobnie ciekawe informacje.

Spirulina to zwyczajnie alga morska, która zawiera w sobie całkiem dużo białka, witamin B, E oraz A, a także minerałów, przykładowo potas, magnez jak i cynk.


super foods
Warto wspomnieć także o aminokwasach oraz różnego rodzaju zdrowotnych kwasach. Jest więc kwas gamma-linolenowy, jaki przeciwdziała nadciśnieniu oraz chorobom serca, a także kwas pantonenowy, który wspomaga leczenie alergii. Spirulina posiada wcześniej wymienione witaminy w ilościach 5 do 20 razy większej aniżeli przeciętne warzywa oraz owoce. Dzięki czemu działa odżywczo dla organizmu, antyalergicznie i chroni przed wirusami. Dobrze działa na system immunologiczny, wspomaga leczenie nowotworów i odbudowuje wątrobę.