Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dbanie o zęby jest niemal najważniejsze. Nie zapominajmy o normalnych kontrolach u dentysty

Profilaktyka protetyczna będzie polegać na zakładaniu przez chorego uzupełnień protetycznych, zwanych protezami. Protezy to nic innego jak specjalne stworzone twory, które mają za zadanie przywrócić utraconą


dbanie o zęby
Author: birdco.pl
Source: birdco.pl
Część szczęki, hamować dalsze pojawiające się degradacje części zębowej jak również stopować
rozwój różnych chorób jamy ustnej.

Nie stanowią jedności biologicznej z żywym ciałem tak jak w kwestii implantów. Są ciałami obcymi, jednocześnie zastępują zepsute lub utracone zęby, upośledzone funkcje jamy ustnej, a także nieciekawy wygląd. Protezy stomatologiczne to aparaty leczniczo – rehabilitacyjne. Kwestia jest jednak taka, że bez względu na postęp technologiczny w dziedzinie protetyki, proteza zawsze będzie elementem obcym w jamie ustnej. Dlatego nie należy zaniedbać naszych zębów i doprowadzić do ich utraty. Warto postawić sobie ważne pytanie, a mianowicie: od czego zależy wybór urządzenia protetycznego?

Nawet podczas regularnych kontroli u stomatologa i regularnego leczenia, pewnych kłopotów z naszymi zębami nie da się pozbyć – trzeba wówczas zęby wyrwać. Jeżeli więc przyszło nam do utraty zębów, musimy błyskawicznie braki te uzupełnić. Zęby to jedyna partia naszego ciała, która nie da się ani zregenerować, ani przeszczepić. Więc pamiętajmy, że protetyka (zobacz protetyka stomatologiczna kraków) to dziedzina medycyny, które jest w stanie poprawić nasz wizerunek, a równocześnie samopoczucie. Bo w końcu każdy z nas czuje się lepiej, kiedy ma wspaniały uśmiech. Stomatolog (zobacz cichoń) zagwarantuje więc nam kontrolę od ręki, z kolei protetyk przywróci dobrą kondycję uzębienia.

Dla części ludzi bycie w posiadaniu tak zwanych trzecich zębów, to kłopot dość wstydliwy, jednak prawda jest tego typu, iż znaczniejszym wstydem jest posiadanie resztek uzębienia, lub nieposiadanie ich wcale niż noszenie protez, mostów, czy też koron. W naszych czasach prezentowanie sztucznego uzębienia to pokaz troski o swój organizm, oraz poprawa estetyki jamy ustnej.

Innowacyjne wypełnienie za pomocą protez, to równe, mocne i piękne uzębienie.