Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dieta kopenhaska – co należy o niej wiedzieć

Jeśli szczupła figura jest nieprzerwanie twoim marzeniem, musisz wreszcie znaleźć dietę, jaka pozwoli ci pozbyć się nadmiernych kilogramów. Nie da się zaprzeczyć, iż nie jest to łatwe zadanie, ale w osiągnięciu celu pomoże ci dieta kopenhaska. Co musisz o niej wiedzieć, zanim zdecydujesz się wdrożyć ją w życie?


Makaron w służbie bezmięsnych
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Po pierwsze, czas trwania kuracji to trzynaście dni, a znana jest także pod nazwą dieta szwedzka.

Czy chcesz zobaczyć więcej informacji (http://www.rehab-terapia.pl/jak-wyleczyc-uzaleznienie-od-hazardu/) na opisywane na tej stronie zagadnienie? Jeśli tak, kliknij ten odnośnik - nie rozczarujesz się. To zbliżona problematyka.

Liczenie kalorii jest w niej priorytetem, ponieważ każdego dnia można ich spożywać wyłącznie od 500 do 900. To nadzwyczaj duży wymóg, z którym ciężko jest zmierzyć się osobom, które do tej pory spożywały sporo więcej. Jednak dla zmotywowanych ludzi nic nie stanowi problemu, także to, tym bardziej że można na niej zrzucić nawet dziesięć kilogramów.


Osoba, jaka wybierze dietę kopenhaską, może zjadać 3 posiłki na dzień – śniadanie, najlepiej około godziny 8, obiad, pomiędzy 12 a 14 i kolację, maksimum o godzinie 18. Dieta kopenhaska wiąże się ze skrupulatnym jadłospisem i należy się go ściśle zachowywać. Dania składają się przede wszystkim z chudego mięsa, jajek oraz warzyw. Produkty mleczne występują w bardzo małej ilości. Powinniśmy za to pić co najmniej dwa litry wody każdego dnia, którą można doprawiać sokiem z cytryny. Zupełnie niedozwolone jest używanie soli oraz żucie gumy, co dla niejednej osoby jest swoistym nałogiem. Diety nie można przeciągać ani dnia dłużej, na czternasty dzień zaczynamy jeść tak jak wcześniej, a efekty, jakie osiągnęliśmy, powinny się trzymać przez kolejne miesiące, a nawet do 2 lat, gdyż nasz metabolizm zaczął wydajniej pracować. Później wystarczy jeść z głową, a już nigdy nie powrócimy do swojej starej wagi. Warto też zakupić sobie preparaty witaminowe, gdyż przedstawiana dieta jest ogromnym wysiłkiem dla organizmu, toteż warto jest właściwie o niego zadbać, by nie stracić odporności. Jednak pamiętaj – jeśli chociaż raz nie zastosujemy się do jej wymogów, będziemy musieli przerwać dietę odchudzającą. Niestety możemy ją na nowo rozpocząć dopiero za trzy miesiące.

Dieta kopenhaska to niewątpliwie wyzwanie, zatem należy mieć naprawdę dużą motywację, by w niej wytrzymać - porady na stronie. Z tej przyczyny zastanów się czy to faktycznie wyjście dla ciebie. Jeśli tak – niedługo zmieścisz się w swoje ulubione jeansy.