regeneracja

Trenujesz? Odchudzasz się? Użyj z preparatów wspomagających.

antykataboliki-obrazek
Author: istolethetv
Source: flickr.com
Kiedy uprawiamy intensywnie aktywność fizyczną, trzeba szczególnie zadbać o dostarczenie organizmowi koniecznych substancji.

Często nie jest to możliwe tylko przy pomocy właściwej diety. Wtedy trzeba wspomóc się oferowanymi na rynku preparatami.

Kreatyna - najbardziej popularny suplement na rynku - Zobacz nasz artykuł i dowiedz się jaka jest najlepsza suplementacja!

kulturysta
Author: Kasey Eriksen
Source: http://www.flickr.com
Odżywki dla sportowców budzą złożone uczucia. Dla niektórych to sztuczna substancja, którą należy omijać szerokim łukiem, dla pozostałych - codzienne uzupełnienie diety. Czym właściwie są i jakich skutków możemy oczekiwać w trakcie ich przyjmowania? Suplementy diety dla sportowców, , to mieszanki mające uzupełniać jadłospis, na ogół (chociaż nie za każdym razem) w ich składzie znajdziemy substancje, które występują w ludzkim ciele czy zapewniane są wespół z pokarmem.

Odprężające masaże w Warszawie, czyli w jaki sposób skutecznie odprężyć się po męczącym tygodniu.

masaż
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w świecie, w którym rytm życia zwiększa się z każdym kolejnym dniem. Doba bywa za krótka żeby połączyć pracę, przyjemności, obowiązki i jeszcze odnaleźć czas dla najbliższych. Wyjątkowo zdradliwym dla naszego kręgosłupa bywa się siedzący tryb życia. Osiem godzin każdego dnia i pięć dni w tygodniu daje nam prawie dwieście godzin miesięcznie. Dokładnie tyle czasu tracimy przed biurkiem w pozycji siedzącej.

Masaż - Dobry patent na relaks po ćwiczeniach

idealne spa w ostrowie wielkopolskim
Prowadzisz aktywny tryb życia, trenujesz, uprawiasz sporty? Ale czy nie zapominasz o odpowiedniej regeneracji? By ćwiczenia mogły przynieść zamierzone rezultaty, a organizm szybko odzyskiwał siły, należy przemyśleć czas na odpoczynek. Dobrze zapamiętać, że nic tak nie koi umęczonych mięśni jak wizyta w gorącej saunie lub masaż.

Doskonałe ciało w paru krokach. Jak wyglądać dobrze każdego dnia

Zabieg kosmetyczny
Author: ella
Source: http://www.flickr.com
Aby mieć zadbane ciało, należy pamiętać o paru zasadach. Niejedna z pań marzy o umięśnionym brzuchu albo wąskiej talii, ale nie wie od czego zacząć swoje starania. Przykładem dla wielu mogą być idealne modelki, ale ich postura jest inne od rzeczywistości.