regeneracja

Trenujesz? Odchudzasz się? Użyj z preparatów wspomagających.

antykataboliki-obrazek
Author: istolethetv
Source: flickr.com
Jeżeli uprawiamy intensywnie sport, powinniśmy szczególnie zadbać o dostarczenie organizmowi odpowiednich substancji.

Nie zawsze jest to możliwe tylko z pomocą odpowiedniej diety. W takim wypadku można wspomóc się oferowanymi w sprzedaży preparatami.

Kreatyna - najbardziej popularny suplement na rynku - Zobacz nasz artykuł i dowiedz się jaka jest najlepsza suplementacja!

kulturysta
Author: Kasey Eriksen
Source: http://www.flickr.com
Odżywki dla sportsmenów budzą złożone uczucia. Dla jednych to sztuczna substancja, jaką trzeba mijać dużym łukiem, dla drugich - codzienne dopełnienie diety. Czym są i jakich skutków możemy wyczekiwać w trakcie ich przyjmowania? Suplementy diety dla sportowców, jak nazwa wskazuje, to mieszanki mające uzupełniać dietę, w większości wypadków (acz nie za każdym razem) w ich składzie znajdziemy substancje, które występują w ludzkim organizmie czy też zapewniane są wraz z pokarmem.

Masaż - Dobry patent na relaks po ćwiczeniach

idealne spa w ostrowie wielkopolskim
Żyjesz aktywnie, trenujesz, uprawiasz sporty? Jednak czy pamiętasz o odpowiedniej regeneracji? By trening i ćwiczenia przyniosły dobre rezultaty, a organizm szybko nabierał siły, należy ustalić czas na odpoczynek. Dobrze nie zapominać, że nic tak nie koi przetrenowanych mięśni jak sesja w gorącej saunie lub masaż.

Doskonałe ciało w paru krokach. Jak wyglądać dobrze każdego dnia

Zabieg kosmetyczny
Author: ella
Source: http://www.flickr.com
Aby mieć idealne ciało, należy wspomnieć o paru regułach. Niejedna z pań rozmyśla o płaskim brzuchu albo szczupłej talii, jednak nie ma pojęcia od czego zacząć swoje starania. Wzorem dla wielu mogą być zjawiskowe modelki, ale ich postura jest inne od prawdy.

Odprężające masaże w Warszawie, czyli w jaki sposób skutecznie odprężyć się po męczącym tygodniu.

masaż
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Żyjemy w świecie, w którym rytm życia zwiększa się z każdym kolejnym dniem. Doba bywa za krótka żeby połączyć pracę, przyjemności, obowiązki i jeszcze odnaleźć czas dla najbliższych. Wyjątkowo zdradliwym dla naszego kręgosłupa bywa się siedzący tryb życia. Osiem godzin każdego dnia i pięć dni w tygodniu daje nam prawie dwieście godzin miesięcznie. Dokładnie tyle czasu tracimy przed biurkiem w pozycji siedzącej.