trendy

Tatuaże jako oryginalna ozdoba ciała, czyli praktycznie wszystkie minusy i plusy ich zrobienia.

tatułaż
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Już kilka tysięcy lat temu ludzie zaczynali w prymitywny sposób upiększać swoją skórę malunkami. Od tamtego czasu tatuaże stały się bardzo popularne, a niektóre z nich zasługują na miano prawdziwych dzieł sztuki. Sztuki, do jakiej potrzebny będzie olbrzymi talent, gdyż skóra ludzi nie jest wdzięcznym materiałem. Tu nie ma miejsca na błędy i poprawki, każda niewłaściwie wbita igła może zniszczyć wiele godzin pracy. Jeśli się jednak wszystko przebiegnie pomyślnie, to najczęściej efekt będzie piorunujący. Oczywiście większość ludzi decyduje się na jeden z wielu setek typowych motywów i wzorów.

Czym są ciuchy ekologiczne? Dlaczego dobrze jest zainteresować się tą kwestią?

Rodzina
Author: John Ragai
Source: http://www.flickr.com
Moda widziała już wiele rzeczy. Różne trendy przyjmowały się lepiej albo gorzej. Niektóre wracają po jakimś czasie oraz są z dużym entuzjazmem przyjmowane przez już inne pokolenie ludzi.

Gdy decydujesz się na zrzucenie wagi to tylko z pomocą zawodowego dietetyka

Dieta, odchudzanie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Już od jakiegoś okresu bardzo trendy stało się ekologiczne jedzenie i sportowy tryb życia. Dla osób młodych, pełnych energii i zdrowych rozpoczęcie przygody ze sportem jest w zasadzie bardzo łatwe. Problem mają niestety ludzie starsi albo osoby chore, dla których zrzucenie kilku niepotrzebnych kilogramów jest ogromnym wyzwaniem.