Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób zatroszczyć się o nasze zdrowie i urodę? - Nowoczesna, rozsądna suplementacja

Ongiś nasze babcie i prababcie nie miały możności udawać się do lekarza ze wszystkimi swoimi dolegliwościami. Same kurowały siebie i swoje dzieci naturalnymi sposobami. Co najwyżej zasięgały porady jak dbać o zdrowie u miejscowej Babki. Nowoczesne leczenie bardzo często opiera się o te same zioła i naturalne składniki naszych babek i prababek. To dzięki doświadczeniu, próbom, i błędom całych pokoleń naszych przodków czerpiemy dziś.

lekarz
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie, jeżeli brakuje nam czasu czy też ochoty żeby pobiegać po łąkach i polanach w poszukiwaniu ziółek (choć gorąco polecam!), możemy wybrać się do apteki i tam nabyć konieczne nam leki, nie tylko te wydawane z przepisu lekarza.

Jeśli nie cierpimy na nic bardzo poważnego, bez problemu możemy zasięgnąć wstępnej porady u pracowników apteki. On chętnie odpowie nam na pytanie: jak dbać o zdrowie, czy powie o profilaktyce zagrażających nam współczesnych schorzeń, na co niestety w teraźniejszych czasach doktor rodzinny nie ma wiele czasu.

tabletki
Author: themostinept
Source: http://www.flickr.com
Pracownik apteki może doradzić nam także jaka forma nowoczesnego leczenia byłaby dla nas odpowiednia.

Farmaceuci często polecają np. kwas foliowy, którego niedobory należą do najczęstszych niedoborów ze wszystkich witamin, a już na pewno zażywać go muszą panie planujące jak i oczekujące malucha, ponieważ niedostatek kwasu foliowego u przyszłej mamy bywają przyczyną powstania wrodzonych wad cewy nerwowej u noworodków.

Godny uwagi jest również olej z siemienia lnianego, ale tylko ten tłoczony na zimno i przechowywany w chłodniczych warunkach. Względnie możemy zakupić wspomniany olej w postaci kapsułek, muszą one być bezwzględnie w szklanym, ciemnym opakowaniu. Jest on idealnym źródłem Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych w skrócie NNKT: Omega 3, Omega 6 i Omega 9 i do tego w oleju z siemienia lnianego kwasy te występują w najbliższych ideałowi proporcjach! Ja często podczas szukania lekarstw i suplementów korzystam z tego źródła - .

Mają one bardzo istotne znaczenie dla rozwijającego się mózgu naszych dzieciaków, mają znakomity wpływ na układ nerwowy oraz regulują poziom hormonów.

Będzie Ci niezbędne hiperłącze do wpisu (https://www.mammamed.pl/)? Zachęcamy zatem, żebyś kliknął tu i wtedy przejdziesz do kolejnego wpisy pełnego szczegółów.

Poza tym olej lniany ma świetny wpływ na stan skóry, włosów i paznokci mało tego - zapobiega nadwadze. Nie zapominajmy jednakże, iż nic nie jest w stanie zastąpić zrównoważonej, racjonalnej diety i ogólnie zdrowego trybu życia.