kurorty

Jak warto spędzać czas w Ciechocinku?

SPA Łazienki II w Ciechocinku
Author: Łazienki II
Source: http://lazienkiresort.com
W dzisiejszych czasach można zauważyć ponowny wzrost popularności kiedyś docenianych miejsc wypoczynkowych, takich jak na przykład Ciechocinek. Miejscowości takie przez ostatnią dekadę nie były zwykle zbyt interesującymi regionami, czego główną przyczyną były niesprawiedliwe stereotypy, które nagromadziły się od czasów obalonego ustroju.

Planujemy zimowe wakacje w Polsce - gdzie najlepiej się wybrać

gory-widok
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Polacy cały czas niezwykle chętnie odwiedzają w zimie górskie miejscowości. Na wzór mieszkańców innych krajów często wybierają wypoczynek w ruchu. Zima jest bowiem idealnym czasem do utrzymania aktywności, szczególnie dla ludzi którzy planują mieć cały czas letnią formę. Coraz częściej słyszy się jednak o ludziach, którzy lubią w tym terminie wypoczywać również nad morzem. Do tej grupy osób zalicza się zazwyczaj biegaczy i cyklistów, którzy lubią aktywnie spędzać czas w wyludnionych kurortach, które w lecie są pełne ludzi.

Sprawdź plusy pobytu w Kołobrzegu

W czasie długich zimowych dni marzyliśmy o wspaniałych wczasach. Wyobrażaliśmy sobie beztroskie dni na gorącej plaży i wesołe zabawy w lazurowym morzu. Tegoroczna zima była bardzo długa i z radością powitaliśmy porę wiosenną. A wraz z nią cieplejsze dni. Okres wakacyjny już tuż tuż, warto zatem zaplanować już jakieś wczasy.

Jak odpowiednio zatroszczyć się o formę na wakacjach?

termy
Author: Agencja PR Pan Pikto
Source: Agencja PR Pan Pikto
Nagorące dni oczekiwaliśmy z utęsknieniem już bardzo dawno. Tegoroczna zima szczególnie dała nam w kość. W czasie długich i zimnych wieczorów, aby polepszyć sobie humor, przeglądaliśmy razem z rodzinką katalogi agencji turystycznych i planowaliśmy podróże naszych marzeń. Tymczasem, okres urlopowy już co raz bliżej i najwyższa pora pomyśleć o tegorocznych wczasach. Warto już dzisiaj zamówić miejsca w hotelu dla siebie i najbliższych, gdyż jeszcze chwila i może się zrobić zbyt późno- nie będzie wolnych pokoi w popularnych ośrodkach wczasowych.

Z jakiej przyczyny warto udać się na parę dni do Ciechocinka i zarezerwować zakwaterowanie w ośrodku spa

relaks w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
W czasach Polski Ludowej Ciechocinek pozostawał tak niezwykle popularną miejscowością uzdrowiskową, że co chwila można było usłyszeć nazwę rzeczonego miasta. Miejmy na uwadze, że to właśnie tutaj przez chwilę toczy się akcja serialu "Daleko od szosy".