Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Czysta woda krzepy doda.

Woda jest niezbędnym elementem do poprawnego funkcjonowania naszego organizmu. Jak bez wątpienia wiemy, nasz organizm składa się w 70% z wody – bez niej nie da rady żyć. Bez prowiantu człowiek może utrzymać się przy życiu nawet 2 miesiące, bez płynów w klimacie umiarkowanym zaledwie 7 dni. Już po minięciu 24 h brak wody negatywnie wpływa na organizm. Aczkolwiek jej nadmiar jest również szkodliwy.
Dajmy na to wypicie ponad pięciu litrów wody w czasie paru godzin może doprowadzić do zgonu. Ażeby woda nadawała się do picia to poza tym, że powinna być czysta, to oznacza nie może zawierać jakichkolwiek zanieczyszczeń zarówno organicznych jak i nieorganicznych, to musi posiadać właściwą ilość soli mineralnych.
czysta woda
Author: Niyati Bane
Source: http://www.flickr.com
Woda alkaliczna jest wodą niezbędną do prawidłowego funkcjonowania każdego organizmu. Jest ona w znacznym stopniu lepsza od wód mineralnych wielokrotnie reklamowanych w telewizji. Jej pH powinno wynosić choć siedem przecinek cztery. Aczkolwiek rewelacyjna dla nas jest ta, której pH wynosi powyżej 9. Do zadań takiej wody należy m.in. neutralizowanie i usuwanie toksyn. Dzięki zlikwidowaniu kwaśnych substancji z organizmu nasza równowaga kwasowo-zasadowa zostanie przywrócona.

Nie ma żadnych zastrzeżeń, że to jest naprawdę praktyczna oferta, odnosząca się do wartościowych tekstów. Poznaj ją teraz.

W wodzie alkalicznej jest zwiększona ilość tlenu, dzięki czemu nasz organizmu dostaje dodatkową ilość tlenu. Picie tej wody zalecane jest osobą, które mają długotrwałą biegunkę, zaburzenia trawienia, mają nadkwaśność żołądka a także wzdęcia a także przykry zapach z jamy ustnej. Aby spostrzec ważne zmiany w stanie zdrowia powinno się wypijać przynajmniej dwa litry na dzień tejże wody. Na początku możemy wydalać większą ilość moczu, czyli częściej chodzić do wc, ale powoli zmieni się to i przerwy pomiędzy wydalaniem moczu staną się dłuższe. Sami w zaciszu domowym możemy pozyskać wyżej zaprezentowaną wodę. Trzeba tylko fundnąć sobie aquator. Jest to domowe urządzenie, w którym za pomocą elektrolizy wody, otrzymywana jest woda zjonizowana i woda srebrna. Nie należy ono do najtańszych, jednakże naprawdę opłaca się zainwestować w swoje zdrowie, gdyż jest ono bezcenne.