Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dziesiątki zalet Acai

Jagody acai to kompletna nowinka w Polsce. Moda na ich kupowanie nadeszła do nas z Ameryki. Czym się wyróżniają acai?. Czy są całkiem podobne do zwykłych, krajowych jagód leśnych? W którym miejscu możesz nabyć je w naszej ojczyźnie? Na te problemy dostaniesz odpowiedzi w dalszej części tekstu.


acai
Source: flickr.com
Owoce acai dojrzewają na palmach w sercu brazylijskiej puszczy. W smaku, wg smakoszy, przywodzi na myśl normalną jagodę z dodatkiem czekolady. W Brazylii owoce acai są znane od wieków. Na świecie moda na nie narodziła się dopiero teraz, dzięki analizom, które nadały tym słodkim owocom wspaniałe cechy.

Jagoda acai na odchudzanie nadaje się świetnie.

Z przyjemnością zasugerujemy Ci inny tego typu materiał. Jeżeli masz ochotę go sprawdzić, zweryfikuj treść, którą odnajdziesz w tym miejscu.

Taką cechę zawdzięcza głównie wysokiej zawartości dobrych tłuszczy,normujących poziom cholesterolu w organizmie. Bardzo podobnie działa również na odchudzanie zielona kawa. Co ciekawe, jagody acai, jak i zielona kawa mają bogatą ilość antyoksydantów, czyli związków, które posiadają wielce wspomagające działanie dla organizmu. Odpowiadają między innymi za niedopuszczanie do rozrostu komórek nowotworowych! Poza tym południowoamerykańskie smakołyki aż eksplodują od witamin, pierwiastków i, co jest rzadkie w składzie owoców, również aminokwasów.

Rośliny te posiadają działanie energetyzujące i rehabilitacyjne. Ulepszają relaks, usuwają z systemu szkodliwe toksyny, ulepszają trawienie. Wzmacniają wzrok, mięśnie i układ odpornościowy organizmu. Jeszcze wyliczać? Obniżają ciśnienie krwi, tą drogą mocno oddalając ryzyko chorób kardiologicznych. Wspomagają kondycję psychiczną i umysłową.

Po poznaniu wykazu dobrodziejstw amazońskiego owocu, bez wątpienia ciśnie się wam na usta pytanie: gdzie kupić jagody acai albo zieloną kawę? W Polsce kupić je w galeriach handlowych jest niełatwo. Dlatego proponuję znaleźć dystrybutora owoców przez sieć - zobacz tu: greenpowerslim.pl/. Jednak muszę was przestrzec. Jest wielu szulerów, sprzedających zwykłe, polskie jagody jako jagody acai. Upewnijcie się, czy sprzedawca zdobył właściwe dokumenty, które potwierdzają prawdziwość pochodzenia jego produktów. autentyczne jagody rosną tylko w Brazylii.