Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dieta, od czego zacząć

Skąd te kilogramy? - zastanawiamy się patrząc w lustro. Ukochane dżinsy nie prezentują się na naszej sylwetce tak ładnie jak przed laty, nieestetyczne „oponki” na brzuchu odznaczają się pod bluzką. Musimy w końcu przyjąć do wiadomości: to nadwaga.


Wiosenna dieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
W owych chwilach nasze myśli podsyłają nam dwoje drzwi, przez które możemy wyjść z tej sytuacji. Nad pierwszymi widnieje napis: „akceptacja”. Fakt, to jest jakieś wyjście, zwyczajnie kupić rozmiar większe dżinsy, i dalej cieszyć się życiem.

Jednak co uczynić jeśli wraz z kilogramami pojawia się apatia, sińce pod oczami i ciągłe wypryski na twarzy? Wskazana jest dieta. Brzmi mało zachęcająco, ale nie takie straszne jak je malują. Najgorsze są pierwsze dni, kiedy organizm usycha z tęsknoty za dotychczasowym jedzeniem. Złudne wrażenie – jeszcze nam za to podziękuje.

Zacznijmy od wyboru diety, która będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Wszystko uzależnione jest od tego, jak dużo zbędnego „tłuszczyku” chcemy się pozbyć. Należy zdawać sobie z tego sprawę, że co pewien czas powstają coraz to nowe, „fenomenalne” sposoby na zrzucenie kilogramów. Jednak drastyczne diety mogą nas szybko zrazić i wzbudzić uczucie zdenerwowania. Poszukajmy więc diety dla kobiet, która będzie bogata w witaminy zięba sklep witamina c i minerały, a przy tym uboga w puste kalorie i... smakowita. Wówczas ominie nas efekt jojo.

Idealnie będzie gdy dietę zaczniemy pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych dietetyków. Jak to zrobić? Wystarczy, iż naszą uwagę zwrócą warsztaty dietetyczne organizowane w naszej miejscowości. W programie warsztatów przewidywane są wykłady oraz konsultacje dietetyczne, pomocne wskazówki żywieniowe oraz badanie analizy składu ciała. Skutek spotkań? Oczyszczony z toksyn organizm, wspaniałe samopoczucie oraz przypływ sił witalnych. Czas, jaki spędzimy na warsztatach będzie najwspanialszym podarunkiem dla nas samych.


Są osoby, które decydując się na dietę, nie wróciły do poprzednich nawyków żywieniowych. Gdyż to nie jedynie pozbycie się kilogramów, lecz zdrowe i przemyślane odżywianie. To poczucie, że robimy coś dobrego nie tylko by z uśmiechem zerkać w lustro, lecz by nie mieć problemów ze zdrowiem.