Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Parę przydatnych wskazówek dla rodziców, którzy planują wybrać czapkę dla małego dziecka.

Małe dzieci powinny ubierać czapki jak tylko zrobi się bardziej zimno. Bierze się to z tego, że mają nie do końca jeszcze uformowany układ odpornościowy, przez co większe zmarznięcie niejednokrotnie jest przyczyną choroby albo przeziębienia.


praca programisty
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
czapki zimowe dla dziewczynki
Author: woodleywonderworks
Source: http://www.flickr.com


fotka - rodzice
Author: Sztuka Dwadziesciaczteryh
Source: http://www.flickr.com


Z tego też powodu nie powinno się pomijać w zakupach tego elementu odzieży, zwłaszcza że obecnie wybór przeróżnych czapek jest ogromny. Sporo z nich zakupić można również w sklepach internetowych, jak się jednak okazuje takie zakupy mogą czasami sprawić rodzicom trochę problemów (zobacz tutaj). Po pierwsze czapki dla noworodka dopasowane być muszą wielKością do rozmiaru głowy. Nie powinny być za ciasne, gdyż mogłyby za bardzo uciskać. Za to zbyt luźne mogą spadać dziecku na oczy, a także będzie w nich czasami po prostu zimno z powodu podwiewania.


Dlatego też bardzo ważną sprawą jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Na czapce przeważnie jest on podawany, z tego też powodu najlepiej się trzymać właśnie jego. Warto jest przy tym zmierzyć dokładnie obwód główki malucha, żeby mieć stuprocentową pewność, co będzie potrzebne (oferta na stronie). Następną ważną rzeczą, o której się powinno pomyśleć zamawiając czapki zimowe dla dziewczynki, jest rodzaj materiałów, z jakich zostaną uszyte.

Uważasz, że ten artykuł jest godny zainteresowania? Jeśli tak, to niewątpliwie zaciekawi Cię także ta rekomendowana oferta (http://korepetycjezinformatyki.pl/kursy/czeste-pytania/), ponieważ dotyczy pokrewnej problematyki.

Na okres zimowy najlepsze będą czapki grube, zrobione z polaru albo wełny, to właśnie te rodzaje materiałów zapewniają najlepszą ochronę przed chłodem.


Z kolei na ciepłe miesiące, a także do ubierania w domu, można pomyśleć o znacznie cieńszych odmianach, z kolei tutaj doskonale się będzie sprawdzała klasyczna bawełna.