Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Fantastyczne zabawki

Berbeć od pierwszych miesięcy musi rozwijać swoją wyobraźnię i sprawności manualne.
Najefektywniej nauka przychodzi przez zabawę, to niezaprzeczalna znana sprawa. Najlepszymi narzędziami, które będą stymulowały intelekt dzieciaka, okazują się pomysłowe zabawki. W tym tekście przedstawiamy propozycje słynnego amerykańskiego wytwórcy Fisher Price.

Jeżeli masz chęć zgłębić uzupełniające informacje na omawiany tutaj temat, to zobacz to ważne opracowanie (https://varsovia.edu.pl/prywatna-szkola-podstawowa/) - ono też jest warte uwagi.

Marka ta może się poszczycić świetną starą tradycją - zadebiutowała w 1930 roku.


szafka do pokoj dziecięcego
Author: Gareth Saunders
Source: http://www.flickr.com
Zabawki Fisher Price są niezwykle uniwersalne. W ofercie firmy znajdują się zabawki dla bobasów w każdym stadium rozwoju - od raczkujących berbeciów, po pociechy w wieku przedszkolnym. Dla tych najmniejszych maluszków firma proponuje zabawki serii Ucz się i Śmiej. Jak wskazuje nazwa, artykuły mają edukować brzdąca przez rekreację. Mądrze podarować bobasowi taki prezent na Gwiazdkę, jak na przykład Cyferkowy Telefonik, który wprowadzi w świat cyferek, lub Muzyczna Skrzynka Pocztowa, dzięki której zrozumie litery. Interesujące produkty.

Fisher Price zabawki to również produkty dla większych maluchów. Marka Little People bez wątpienia spodoba się twojemu dziecku. Tu na przykład można zobaczyć Muzyczny pociąg Zoo, który objaśni dziecku świat zwierząt. Jeśli posiadasz synka, spraw mu radość dając samochód Policyjny, albo Wóz Strażacki – nieletni kawalerowie kochają całymi dniami cieszyć się takimi pojazdami. Zobacz więcej.Ciekawą ofertą producenta Fisher Price jest również Zebra Skoczka. To zebra, na której maluch może bujać się i jeździć energicznie. Taka rekreacja świetnie rozwija umiejętności przestrzenne i pozwala maluchowi spalić siłę, którą w okresie rozwój ma się aż za dużo.

Kuchnia, zabawki z drewna
Author: Drewniaczek.eu
Source: Drewniaczek.eu
Zabawki potrafią nauczyć malucha wielu rzeczy. Przykładem wszechstronnego wynalazku, który jednocześnie uczy alfabetu i liczb, bawi wesołymi piosenkami oraz przyucza do domowych obowiązków, jest Śpiewający odkurzacz „Czyścik”. Dziecko może razem z tobą sprzątać dom i w tym samym czasie przyjmować wiedzę. Podobnie do tego produktu prezentuje się Rezolutna Kosiareczka – tu mały człowiek zamiast sprzątać, może symulować koszenie trawnika i zdobyć parę praktycznych umiejętności.