Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Odmienienie osobowości garderoby poprzez biżuterię

Dobór biżuterii zależy od stylu, który preferujemy. Biżuterią można przekształcić charakter każdej garderoby, w związku z tym w domu zawsze należałoby posiadać jej większy Wybór.
Złota bransoletka okaże się dekoracją każdej kreacji. Jest także trend noszenia bransoletki przy zegarku tak, żeby kreowała z nim świetną kompozycję.

Masz zamiar poznać poza tym inne podobne materiały, jednak nie masz pewności, gdzie je znaleźć? Spokojnie - zobacz więcej w tej ofercie (apteczka-madrali.pl/).

W dzisiejszej modzie akceptowalne jest noszenie na każdej ręce innej bransolety.


naszyjnik z onyksu
Author: Metropolico.org
Source: http://www.flickr.com


Onyks od zawsze był przedmiotem uwielbiania i podziwu. Moc w nim zawarta służy do uszlachetniania samego siebie. Ten wartościowy kruszec nazywany kamieniem szlachetnym upiększa biżuterię od tysięcy lat. Stosowany jest zarówno w damskiej wyrafinowanej biżuterii, jak i męskich sygnetach, bądź wisiorach. Naszyjnik z onyksu wyśmienicie nadaje się dla pań ponad wszystko doceniających wyjątkowość i magię zagadkowych klejnotów (rzetelne informacje są na diafani.pl). Onyks przynosi siłę, jakiej nie ma żaden pozostały kamień szlachetny. Jego czarny odcień nadaje biżuterii uniwersalności i dowolności w łączeniu ubiorów. Chroni przed negatywą energią, psychicznymi atakami i niekorzystnymi wpływami. Nadaje się dla ludzi osłabionych, ze skłonnością do irytacji, pozwala uwolnić się od niekorzystnych uczuć takich jak cierpienie, rozżalenie, lub strapienie. Także pomocny przy pozbywaniu się wrażenia osamotnienia i odosobnienia. Ciągnie szczęście i korzystny los.


Kamień ów zapewnia równowagę ciału i umysłowi.
Upraszcza zmianę przyzwyczajeń, usuwa negatywne myślenie, a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień przynoszący duchową wenę i jasność umysłu, wspomaga wyciszyć emocje i swobodniej nad nimi dominować.