Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Które zawody mogą się pochwalić wysokim zaufaniem ludzi?

Niektóre dziedziny szczycą się olbrzymim poparciemspołeczeństwa, a inne wzbudzają niezadowolenie lubpodejrzliwość. W Polsce oraz za granicą organizowane sąprace, które badają poziom ufności obywateli dopewnych zawodów i w czołówce znajdują się pracownicy straży pożarnej. O dziwo pulę zwykle domykają urzędnicy.


wyposażenie gabinetu
Author: kaex0r
Source: http://www.flickr.com
Strażacy i pielęgniarki to czołówka wśród profesji cieszących sięnajwiększym zaufaniem ludzi w Polsce, ale też na całym świecie. Nie ma co się dziwić – pracownicy straży pożarnej wystawiają życie, a pielęgniarki wykonująbez dwóch zdań ciężką pracę. Zapewne ostrze chirurgiczne i lampa zabiegowa to nie jest ich dziedzina, ale ich rola w ratowaniu ludzkiego życia jest nieoceniona (zobacz: lampa zabiegowa). Pielęgniarki mogą szczyci się zaufaniem mniej więcej 93% obywateli. Kolejne dziedziny to między innymi ratownictwooraz absolwenci farmacji. Najwyraźniej obywatele umieją podziękować tym, którzy troszczą się o nasze zdrowie. To o ratownikach medycznych, a jak z farmaceutami? Trochę trudno powiedzieć, by troszczyli się o życia innych, a raczej nie bezpośrednio. Farmaceutom ufamy, albowiem umieją rozszyfrować pismo lekarzy, respektujemy ich wiedzę (oni wiedzą, co to jest na przykład koagulator, co ty na to?) i nierzadko zastępują nam lekarzy. Natomiast co do lekarzy, to są następni na liście. W Polsce około 80% Polaków ufa medykom, co i tak jest raczej dobrym wynikiem, mając na uwadze wiedzę o tym, jak bardzo krytykuje się służbę zdrowia.


Z drugiej strony bodajże lwia część osób zdaje sobie sprawę, że trudnością nie są sami lekarze, lecz system, w którym przyszło im wykonywać pracę - to kwestia jasna jak lampa operacyjna np: lampa operacyjna.

Bardzo zajmującym zdał Ci się ów wpis i podane tu wiadomości? To dobrze! Kliknij w ten link i przejdź na nowy adres www (http://hipokrates-olesnica.pl/ginekolog/).

Nic podejrzanego, że polscy lekarze emigrują do innych krajów, skoro tylko mogą tam wykonywać pracę w bardziej godziwych warunkach i za ciekawsze wynagrodzenie. Tak samo pielęgniarki. Jak tak dalej pójdzie, w klinikach będą tylko chorzy. Pytanie jak zaufanie publiczne rozkłada się w stosunku do konkretnych specjalizacji. Stomatologowie mogą mieć problem – mało kto lubi dentystów. Co innego ginekolodzy.

Mnóstwo ludzi szuka fascynujących danych na ten temat wątek. Trafnym pomysłem będzie wejść na nasz serwis. Rzeczywiście warto! Zobaczysz, że nie pożałujesz!

Fotel ginekologiczny to w pewnym sensie leżanka psychologa, te dwa miejsca kojarzą się z solidną dawką zaufania i dotyczą bardzo osobistych spraw(zobacz na tmcpolska.com.pl). Finisz listy zamykają politycy, księża i prawnicy. Nic nowego.