Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dobry kardiolog doradzi Ci, co zrobić, aby zachować serce w doskonałej kondycji na długie lata

To bezsprzecznie jeden z najważniejszych narządów naszego ciała. Gdyby nie jego aktywność krew nie byłaby w stanie trafiać do komórek.
bezpieczeństwo


Kardiolog
Author: BMiz
Source: http://www.flickr.com


Niestety aktualnie na serce czyha mnóstwo niebezpieczeństw. Napięcie, zła dieta, długie godziny spędzone za biurkiem – wymieniać można bez ustanku. Skutek? Niejeden kardiolog Kardiolog alarmuje: z roku na rok rośnie ilość osób walczących ze schorzeniami wieńcowymi. Jak ich uniknąć? Przede wszystkim trzeba zadbać o swoją sylwetkę i pożegnać nadprogramowe kilogramy.

Jeśli chcesz poznać więcej, to przejrzyj kluczowe informacje. Są one na nowej witrynie, którą opracowaliśmy pod wskazanym linkiem.

otyłość jest jedną z kluczowych przyczyn powstawania arteriosklerozy, nadciśnienia tętniczego oraz znacznie zwiększa ryzyko pojawienia się udaru mózgu. Nie zapominajmy o jednej „starej,” bardzo dobrze znanej zasadzie: ruch to zdrowie - dowiedz się więcej o kardiologu. Przekuwajmy słowa w czyny codziennie. Następną nader istotną kwestią są z całą pewnością nałogi. Palenie papierosów wpływa negatywnie na wydolność płuc. Ogranicza albowiem ich zdolność do wymiany gazowej. Paczkę Malboro warto zastąpić owocami, w szczególności zaś jagodami.
Czemu? Zawierają one mnóstwo flawonoidów. Związki te pełnią funkcję „strażnika” naszego układu sercowo-naczyniowego. „Bronią” tłuszcze przed utlenianiem oraz rozszerzają ściany naczyń.