Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Ubrannie do chrztu – w jakim sklepie najlepiej kupić?

Chrzest to istotne wydarzenie w życiu każdego rodzica. Choć rzecz jasna powinno się podkreślić, iż jest to przede wszystkim istotny dzień w życiu dziecka. Ale nie możemy ukryć, iż sam bohater tego dnia najczęściej nie jest jeszcze zbyt świadomy tego, co się dzieje i nie przeżywa tych wydarzeń zbyt mocno. Z kolei rodzice wręcz przeciwnie. Oni chcą, aby wszystko było perfekcyjnie. Żyją w stresie, pragną wszystko dopiąć jak najlepiej. Od potraw, poczęstunku, przez ubrania aż po własny wygląd|Chrzest to włączenie do kościoła małego dziecka.


chrzciny
Author: Franz Johann Morgenbesser
Source: http://www.flickr.com
Nie możemy więc ukryć, iż w związku z tym to bardzo ważne wydarzenie i rodzice poświęcają jemu sporo uwagi. Trzeba kupić ubranka dziecka, swój strój, zaprosić właściwych gości, zarezerwować termin w kościele, właściwie przygotować się do tego jakże kluczowego wydarzenia. W końcu to pierwsza tak ważna uroczystość w życiu dzieciaczka, a kolejna będzie dopiero za osiem lat. Dodatkowo wydarzenie będzie uwiecznione na zdjęciach, a chcemy, aby te były miłą pamiątką, a nie dokumentowały wiele niedociągnięć. Dlatego czasami rodzice, a szczególnie matki, aż przesadnie przejmują się organizowaniem chrztu.

Przygotowują długie oraz udziwnione menu, mają mnóstwo jedzenia, eleganckie ubrania i do tego inwestują w zbyt drogie ubranko do chrztu. Jakie więc powinno wyglądać odpowiednie ubranko do chrztu? Rzecz jasna ładne, gustowne, białe, podkreślające niewinność dziecka i uroczysty charakter tego dnia. Ale też nie przesadzajmy. W końcu to zazwyczaj tylko jednorazowy strój, którego nasz maluch więcej nie założy.

Jeżeli ta publikacja dała Ci do myślenia, to zerknij na omówienie, które analizuje zbliżoną kwestię. Tamten wpis zapewne również Cię zainteresuje, zatem kliknij ten link.

Nawet gdyby chciał, to tak małe dzieci rosną tak szybko, że prawdopodobnie już za miesiąc czy dwa niemowlak nie zmieści się w ubranko. Za to będzie miał sporo innych potrzeb, które trzeba będzie zaspokoić. Może więc lepiej nie rujnować się na ten jednorazowy strój dla naszego dziecka, które i tak go z pewnością nie zapamięta i w przyszłości nawet nie będzie wiedziało, jak mogło wyglądać jego ubranko do chrztu?


Rzeczywiście najlepszym pomysłem będzie kupno używanego ubranka. Możemy spytać znajomych, którzy także mają małe dzieci. Przecież ono i tak zazwyczaj było założone wyłącznie raz, nie jest zniszczone. A w ten sposób zaoszczędzimy na inne istotne cele. Warto ponadto poszperać w sieci, na Allegro. Całkiem możliwe, iż tam znajdziemy nasze wymarzone oraz tanie ubranko do chrztu. Nie wydamy na nie ogromnej ilości pieniędzy, a będzie śliczne, ozdobne. Zobaczysz, że gdy ubierzesz w nie swoje dziecko, będziesz zachwycony. Również zdjęcia z tego dnia na pewno będziecie oglądali całą rodziną z przyjemnością oraz pełni dumy.