Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Popularne środki przeciwbólowe

Wiele leków przeciwbólowych oraz wykazujących działanie przeciwgorączkowe jest dostępnych w aptekach bez konieczności pójścia po receptę. Są to leki bezpieczne, aczkolwiek nie powinno się przesadzać z ich stosowaniem.
tabletki
Author: Stefan Funke
Source: http://www.flickr.com
Pośród znanych środków medycznych możliwych do kupienia w aptece bez recepty jest No-Spa. No-Spa jest lekiem o działaniu rozkurczowym na mięśnie gładkie. Skurcz mięśni gładkich powoduje silne bóle podbrzusza i okolic. Ból ten pojawiać może się w wyniku stresu, zwykle skurcze te są efektem nadmiernej ilości spożywanych pokarmów.

Po przeczytaniu tego wątku, wejdź na inny pełen tekst, który publikuje również ciekawe wiadomości - zobaczysz, że wciągnie Cię całkowicie.

Na skurczowe bóle brzucha bardzo często skarżą się także kobiety w czasie menstruacji. No-spa jest jednym z najchętniej używanych leków przy tego rodzaju dolegliwościach - więcej o No-Spie.
Jest dostępne bez recepty w aptekach stacjonarnych i internetowych. Składnikiem, który zawiera No-Spa jest chlorowodorek drotaweryny. To głównie ta substancja eliminuje bóle wywołane skurcze mięśni gładkich. Substancja ta wchłania się jest błyskawicznie, dlatego dolegliwości bólowe po zastosowaniu No-Spy mijają bardzo szybko. Jak wiele leki, także No- Spa może nieść za sobą skutki uboczne. Niedogodności w związku ze skutkami ubocznymi zdarzają się mimo wszystko u niewielu osób. Nim połkniemy lek (zobacz maść końska chłodząca) dokładnie przeczytajmy dołączoną do opakowania ulotkę.

tabletki
Author: Nina Matthews
Source: http://www.flickr.com
Wśród udostępnionych bez recepty leków o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym znajdzie się także Pyralgina o czym można przeczytać - Pyralgina. Lek Pyralgina jest wykorzystywana jako środek przeciwbólowy dla osób z silnymi dolegliwościami bólowymi. Jako lek przeciwgorączkowy mogą go zażywać osoby, u których gorączka nie spada pomimo zastosowania innego leku przeciwgorączkowego oraz osoby, które nie mogą stosować innych leków o działaniu przeciwgorączkowym. Zanim zdecydujemy się zażyć zakupioną w zwykłej bądź internetowej aptece środek, powinniśmy zapoznać się z dołączoną do opakowania ulotką. Najchętniej kupowaną postacią Pyralginy są tabletki. Od jakiegoś czasu jest ona dostępna również w postaci granulek, które rozpuszczalne są w wodzie.

Zarówno No-Spa jak i Pyralgina są lekami, których nie wolno zażywać kobietom w ciąży. Obydwóch środków nie powinny spożywać także kobiety karmiące piersią. Używanie tych środków medycznych w ciąży może być możliwe tylko przy zaleceniu lekarza prowadzącego.