Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Niejeden rodzic pragnie, aby jego dziecko nie chorowało - wobec tego trzeba dbać o jego odporność, ale również chronić uszy.

Każdy doktor poinformuje nas, że noworodkowi należy zakładać czapeczki, aby nie przewiało mu uszów. Owe zapalenie może prowadzić do innych nieprzyjemnych konsekwencji włącznie z zapaleniem opon mózgowych oraz długim pobytem w szpitalu.
angielski
Author: marielinden4
Source: http://www.flickr.com


Aby przed tym uciec, należy troszczyć się o malutkie uszka naszej kruszyny.


Czapka dla noworodka nie powinna być utrapieniem (wejdź tutaj). Obecnie produkuje się je z bardzo delikatnych materiałów, aby nie podrażniać delikatnej skóry dziecka. Czapeczki takie powinny mieć atest Wspólnoty. Warto zainteresować się, żeby nie były to tandetne produkty azjatyckie bez profesjonalnego sprawdzenia. Dziś takie nakrycia głowy bywają niezwykle miłe - zazwyczaj mają wyszyte misie lub doszyte uszka, co powinno sprawić, że nasze dziecko będzie wyglądało jak malutki, słodki miś.


czapka dla noworodka
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com


Filmy
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com


Gdy nasz syn jest już duży mamy możliwość nabyć mu czapki dla chłopców.

Nasze nowe teksty są równie zajmujące, jak ten. Zatem wejdź w łącze tutaj i czytaj rzetelne informacje. Namawiamy!

Modne często są takie, które akurat posiadają wyszyte znane w danym momencie postacie z kreskówek albo filmów (czapki chłopięce). Jeżeli przykładowo w kinach możemy obecnie obejrzeć nowy film z Spidermanem to na pewno ów motyw będzie hitem sezonu. Pewne jest także, że mały mężczyzna za nic w świecie nie zechce zakładał różowej czapki.
Jeżeli pragniemy, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda nam się nabyć czapkę w zestawie razem z szalikiem.


Czapki chronią dzieci przed przeziębieniem. Dlatego warto je namawiać do ich zakładania. Jeśli na dodatek pięknie się prezentują, to jest to duży plus.