Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Serce - co warto robić, aby utrzymać je w dobrej formie na długie lata?

To niezaprzeczalnie jeden z najistotniejszych mięśni ludzkiego ciała. Gdyby nie jego praca krew nie mogłaby docierać do tkanek.
Niestety dzisiejszych czasach na serce czyha mnóstwo niebezpieczeństw. Napięcie, zła dieta, długie godziny spędzone za biurkiem – wyliczać można bez końca. Skutek? Niejedna poradnia kardiologiczna pęka w szwach. lekarze biją na alarm: w niepokojąco szybkim tempie rośnie liczba osób borykających się z chorobami wieńcowymi, nadciśnieniem lub niewydolnością krążenia. Jak się przed nimi ustrzec? Najważniejsza jest profilaktyka. Systematyczne badania to bezwzględna konieczność. Na szczęście - co warto mocno zaakcentować - w naszym kraju diagnostyka chorób naczyniowo-sercowych jest dosyć zaawansowana. Jedną z najpopularniejszych „metod” wykrywania ewentualnych „patologii” we wspomnianym obszarze stanowi bez wątpienia echokardiografia.

Masz chęć pogłębić swoją wiedzę na ten temat? Zapraszamy więc do zaglądnięcia do następnej strony. Tam oczekuje na Ciebie dzisiejszy wpis (https://bartfan.eu/).

Badanie pozwala w nieinwazyjny sposób ocenić stan serca a także dużych naczyń krwionośnych. Na ogół przeprowadza je poradnia kardiologiczna - Przychodnie Kardiologiczne.
Nie zapominajmy jednak, iż nawet najlepsza profilaktyka nie pomoże jeżeli nie zadbamy o odpowiedni tryb życia. Nie bez kozery mówi się, iż ruch to zdrowie.

Jeżeli taka problematyka Cię żywo intryguje, to bez grymaszenia kliknij tutaj - to bardzo ważna oferta, która też Cię zaciekawi!

Nadwaga sprzyja powstawaniu arteriosklerozy i znacznie zwiększa ryzyko pojawienia się wylewu mózgu.