Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Dziewczynki od lat lubią bawić się w dom - absorbuje je bycie mamą i troska o rodzinę.

W niejednym muzeum możemy wśród starych okazów dostrzec zabawki ówczesnych dzieci. Nikogo nie szokuje, kiedy widzi lalki. Są to zabawki dla córek.
Zatem od wieków było tak, że nieduże dziewczynki naśladowały swoje mamy. Pragnęły posiadać lalki, ubranka dla nich i wózek dla lalek, żeby móc bawić się w dom. W taki sposób przysposabiały się to tego, że w przyszłości same będą żonami i matkami.


drewniany domek dla lalek
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com


lalka szmaciana
Author: Travis Swan
Source: http://www.flickr.com


W dobie chemii zawartej we wszelkich produktach - w jedzeniu, ciuchach, zabawkach, a nawet wodzie i powietrzu, warto zadbać o czyste otoczenie dla małej pociechy. Dobrym pomysłem może być powrót do ekologicznych surowców, z których robione są zabawki (Koniecznie sprawdź na nefere.pl).

Zainteresował Cię ten tekst? Zatem przydadzą Ci się ekstra źródła (www.e-plastyczny.pl/), które przedstawią Ci masę detali na ten temat. Zachęcamy więc do wejścia w poniższy link.

Chodzi tu głównie o drewno, ale także len czy bawełnę, z których szyta jest lalka szmaciana. Czasy syntetycznych lalek-wieszaków odchodzą powolutku w zapomnienie. Współczesne, odpowiedzialne matki chcą ochraniać pociechę przed nieprawidłowymi modelami i nienaturalnymi syntetykami, takimi jak: plastik. Drewniany domek dla lalek (Wykonane z drewna domki dla lalek) wydaje się korzystnym pomysłem. Warto poszukać firmę, która produkuje zabawki z atestem jakości oraz spełnia wszelkie normy Unii Europejskiej dla zabawek naturalnych.


strój robota
Author: North Charleston
Source: http://www.flickr.com


Przed nabyciem jakiejkolwiek zabawki dla swojej ukochanej dziewczynki, warto pomyśleć czy na pewno nie wywoła to jakiś szkód i kłopotów ze zdrowie.
Należy ochraniać swoje pociechy przed zbyt dużą ilością chemii w otaczającym nas świecie i skoncentrować się na odpowiedzialnym, naturalnym rodzicielstwie.