Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Jak podnieść motywację pracowników. Parę inspiracji dla dyrektorów

Motywacja pracowników ma ogromny wpływ na rozwój firmy, a ponadto przekłada się także na osiągane zyski. Stąd nie powinien zaskakiwać fakt, że dyrektorom bardzo zależy na tym, żeby sekretarkom czy pozostałym zatrudnionym chciało się przychodzić do pracy.


kobieta
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com


O morale personalu należy jednak regularnie dbać.
Przyznanie choćby symbolicznej podwyżki lub premii uznaniowej to najprawdopodobniej najpopularniejszy sposób wynagradzania oraz motywowania pracowników. Pieniądze można jednakże wydać także w kompletnie inny, lecz równie wartościowy sposób, przykładowo na programy prozdrowotne dla firm . Należy pamiętać, że trzydziestolatek szuka pracy nie tylko po to, by zarobić na życie, ale również po to, żeby realizować swoje zamiłowania lub życiowe plany. I choć prawdopodobnie nie zna znaczenia słów corporate wellness, to na pewno z chęcią skorzysta z interesującego programu zaoferowanego przez szefa.


Jak zauważyliśmy, troska o nieustanny rozwój pracowników obejmuje mnóstwo aspektów. Odpowiednio opracowane programy prozdrowotne dla firm to jedynie jeden z planów wartych przemyślenia.naciśnij ten link odtruwanie poalkoholowe warszawa odtruwanie poalkoholowe warszawaBezdyskusyjną korzyścią wynikającą z zakupienia takiego pakietu jest fakt, iż pomoc dla podwładnych bywa długofalowa oraz kompleksowa. Zarówno działania proponowane w ramach corporate wellness, jak i wdrażanie specjalistycznego programu prozdrowotnego w korzystny sposób wpływają również na budowanie miłej atmosfery w zakładzie shadu.pl/project/programy-prozdrowotne-w-firmie/ .


Na zakończenie należy również wspomnieć o pomysłach, których realizacja nie kosztuje ani grosza.


Do najprostszych, a zarazem najmniej wyszukanych metod motywacji pracowników zaliczają się ustne albo pisemne pochwały. Miłe słowo posiada zresztą czasami o dużo większą wartość aniżeli pieniądze.