Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Szczęśliwy pracownik to dobry pracownik - troska o podwładnych

W dzisiejszych czasach spora liczba pracodawców niezwykle troszczy się o każdego pracownika. Szczególnie można się to dostrzec na podstawie międzynarodowych firm. Wiedzą one, iż zadowolony pracownik pracuje wydajniej.
Author: Olivier Duquesne
Source: http://www.flickr.com
panorama - zdrowie
Author: Mike Gogulski
Source: http://www.flickr.com
Corporate wellness to zagadnienie, jakie zyskało ostatnio na popularności. Mało istnieje już przedsiębiorstw, gdzie pracownik postrzegany jest jak element, który można szybko wymienić na jakiś inny – nowoczesne firmy cenią pracowników, umieją przeznaczać środki finansowe na ich rozwój oraz robią wiele, by atmosfera w pracy była doskonała. Troszczą się oni nie jedynie o poziom wiedzy podwładnych, lecz również o ich zdrowie, doskonałe samopoczucie podwładnych, a nawet o ich życie. Trend corporate wellness zakłada, iż te wszystkie części życia są ze sobą ściśle związane i wpływają jedne na drugie. Dla firm kierujących się tą doktryną pracownik to wielki skarb, o który należy odpowiednio dbać. Poza tym zdają sobie oni sprawę z tego, iż ludzie zadowoleni, swobodnie czujący się w miejscu pracy oraz spokojni o swoją przyszłość pracują o wiele bardziej efektywnie.Dlatego przedsiębiorstwa te nie oszczędzają pieniędzy na takie cele jak dla przykładu edukację prozdrowotną, masaż w biurze, tworzenie sal do ćwiczeń w firmie, dofinansowania do zdrowych obiadów, współpracę z salonami spa oraz o wiele więcej. Najnowsze badania pokazują, że takie podejście przynosi korzyści. Psycholodzy stwierdzają, iż pracownik, jaki jest właściwie traktowany, wykonuje swoją pracę szybciej. Idealnym przykładem działania, jakie umożliwia błyskawiczną regenerację wszystkim pracownikom jest masaż w pracy – chwila zapomnienia, coś, co pozwala błyskawicznie regenerować siły.


Proponowanie swoim pracownikom tego typu atrakcji podczas pracy jest obecnie bardzo popularne.

Jeśli uważasz, że taki tekst jest ciekawy, sprawdź na serwisie (https://www.jednosc.pl/prodList,0,produkty,PL) analogiczne informacje - na pewno też okażą się dla Ciebie wartościowe.

Innowacyjne firmy przekazują dużo środków finansowych na działania mające na celu poprawę komfortu pracy. Pomocny w tym jest world site massage. Oferowane przedsiębiorstwom usługi masażu to niezwykle bogata gama, więc każda firma z pewnością będzie w stanie znaleźć coś właściwego dla siebie.

Zobacz więcej w tym serwisie (http://www.reha-kompleks.pl/oferta-zabiegow/elektroterapia/) i poznaj analizowane zagadnienie także z innej strony - one bez dwóch zdań również Cię zainteresują!

Można przebierać pośród masaży tradycyjnych, tajskich, relaksacyjnych, energetyzujących oraz mnóstwa innych. World site massage to popularne na całym świecie praktyki, które z pewnością spotkają się z zainteresowaniem w każdej firmie.