Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Jakiego typu gadżety dobrze jest kupować naszym maluchom.

W ostatnich latach rynek zabawek, jak również same zabawki bardzo się zmieniły. Najistotniejsze, że jest ich dużo więcej i oprócz tradycyjnych misiów, drewnianych klocków czy samochodzików kupimy wiele przeróżnych zabawek z każdej kategorii i niejednego rodzaju. Bez trudu więc możemy nabyć świetną zabawkę przykładowo na prezent urodzinowy dla własnego dziecka.

pluszowy miś
Author: Carly Lesser & Art Drauglis
Source: http://www.flickr.com
Klocki Lego, które jeszcze kilkanaście lat temu były w naszym kraju czymś naprawdę niesamowitym i można je było kupić jedynie w kilku tradycyjnych rodzajach, teraz okazały się rozbudowaną branżą zabawkarskiego przemysłu, który obejmuje klocki różnorodnych rodzajów, przynależące do takich branż jak przykładowo miasta, fortece i rycerze, postaci z komiksów, straż pożarna, statek piracki i naprawdę mnóstwo innych rodzajów.Wypada jednak zauważyć, iż niestety dzisiejsze zabawki zaczęły przegrywać z innego typu rozrywką. Atrakcyjna stonoga zabawka będzie świetnym gadżetem do zabawy do chwili, gdy nasz maluch nie zetknie się ze światem wirtualnym. Wówczas może zostać dosłownie „rzucona w kąt”. Tak samo może się dziać z innego typu zabawkami. Dlatego należy mieć na uwadze, żeby nie zezwalać maluchowi na ciągłe przesiadywanie przed laptopem, lecz ciągle zachęcać do innego typu zabawy. Pilnujmy, ażeby zwykłe zabawki, na przykład samochodziki albo chociażby naklejki żelowe na okno stanowiły dla dzieciaka podstawowe źródło zabawy, a nie wyłącznie gry na komputerze. Na całe szczęście sami mamy możliwość zadecydować kiedy a także w jakim wymiarze czasu pozwolić dziecku na spędzanie czasu przed ekranem komputera.zabawki
Author: Karen Eliot
Source: http://www.flickr.com
Żadna gra komputerowa nie powinna zastąpić dziecku pierwszego pluszaka lub pierwszej lalki, z tego powodu w żadnym wypadku nie powinniśmy zastępować owych tradycyjnych zabawek, które nierzadko pozostają z maluchami przez długie lata - zabawki marki pontipino, grami komputerowymi, które na pewno będą zainstalowane i usuwane z komputera chwilę po ich skończeniu, ponieważ dziecko będzie przyzwyczajone do prędkiej, niezobowiązującej zabawy. Żadna gra komputerowa nie wykształci u młodego człowieka takich pozytywnych uczuć jak maskotka lub inna podobna zabawka.

Jeżeli uważasz, że odnajdziesz ciekawe treści w internecie, to przejdź do opisywanego problemu oraz kliknij w odsyłacz mieszczący się tutaj.

Jak można zobaczyć, tego rodzaju zabawki okazują się być cudownymi towarzyszami zabaw w dzieciństwie, o których maluch na długi czas nie będzie mógł zapomnieć.