Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Kilka słów na temat wybrania najlepszej pieluchy dla naszego dziecka

Wiemy, że pieluszki wielorazowe to najzdrowsza postać pieluchowania latorośli. Aby odciążyć ten niełatwy czas, należałoby pomyśleć o odpowiednio wybranych otulaczach, jakie będą podtrzymywały pieluszkę w stosownym miejscu, ochraniały i ochraniały ubranko przed przemoczeniem. To nie jest łatwy wybór.Na rynku jest wielu wytwórców oferujących różnorodnego rodzaju otulacze dla noworodków.
otulacz dla dziecka
Author: CatEyedKP
Source: http://www.flickr.com
Istotne jest, ażeby kupić otulacze rozmiarowo dobrane w stosunku do wagi malucha, które najpoprawniej regulują sie, głównie do cienkich nóżek i wciąż nie dużego brzuszka. Otulacze są regulowane za pomocą drobnych rzepów bądź zatrzasków (więcej do odkrycia na tej stronie). Dla dzidziusia powinniśmy wyłonić otulacz minimalny rozmiarowo od 2 kg do 5 kg. Otulacz z bawełny i PUL-u to ten, jaki oprócz materiału PUL, posiada zewnętrzną powłokę bawełnianą. Są one nadzwyczaj dobrze oddychające i wentylujące. Otulacz pulowy jak sama nazwa wskazuje komponuje się zaledwie z budulca typu PUL – to znaczy zalaminowanego poliestru. Bardzo ekspresowo uschnie.Otulacz z wełny jest zbudowany w 100% z wełny merynosów, która gruntownie oddycha powstrzymując perfekcyjną ciepłotę ciała malucha i hamując przegrzanie. Ten otulacz w zasadzie wietrzymy – chyba że ulegnie ubrudzeniu. Pierzemy go ręcznie co 1-2 tygodnie. Na nieszczęście powoli wysycha i powinno się go lanolinować, aby umożliwić efektywną asekurację przed przesiąkaniem.

Dobór otulaczy jest niezwykle znaczący, kolorowe, w śmieszne wzorki, w przeróżnych rozmiarach, modyfikowane rzepami albo napami. Gdy latorośl zabrudzi otulacz niezbyt mocno, trzeba spłukać go pod bieżącą wodą, względnie przetrzeć szmatką, jak tylko uschnie użyć kolejny raz. Nie musimy prać otulaczy po każdym przewinięciu, jeśli się nie pobrudził wymieniamy jedynie eko pieluszkę, o której więcej na tej stronie: eko pieluszki na wielorazowepieluszki.pl. Otulacz wykorzystuje się z eko pieluszkami wielorazowymi, oraz z pojedynczymi wkładkami, które błyskawicznie, bez problemu wspomagają sprzątnąć treść stałą, również chronią latorośl przed wilgotnością z pieluszki. Dla dodatkowego ubezpieczenia przed przemoczeniem np. w nocy, wolno użyć również bardzo chłonnych eko pieluszek.

Po przejrzeniu naszego tekstu nęci Cię, aby napisać na naszej stronie małe komentarze na temat (horyzont.net.pl/wycieczki-szkolne/)? Nie czekaj! Każda ocena będzie dla nas kluczowa.

Otulacze i eko pieluszki wybieramy, biorąc pod uwagę poszczególne potrzeby i upodobania.