Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób dziecko odmienia faceta

Macierzyństwo to bezspornie poważny temat. Rodzice bardzo poważnie traktują ten fakt - słusznie – poważnie, lecz w tej stresującej sytuacji przyda się troszkę humoru.


Życie mężczyzny wydaje się być sielanką. Dobra praca, żona której bez wątpliwości zazdroszczą mu koledzy. Żona do tego - co tu wiele gadać – patrzy się w niego jak gdyby w obrazeczek. Cóż, człowieku, bez 2 zdań masz fart! W domu ciepło rodzinne, facet czuje się zrealizowany. Nawet do baru chodzi rzadziej. Teraz częściej chadza do teatru, kina, odwiedza wystawy.


dziecko
Author: Monthly_M
Source: Fotolia
Nie jest jeszcze tak dobrze żeby zwracał uwagę na kolor poszewki na jaśki (w kurczaczki), które właśnie nabyłaś z okazji Świąt Wielkiej Nocy do waszej sypialni (no ale być może kiedyś) ...

Pewnego pięknego dnia mówisz mu, że wasza rodzina się powiększy! Rzecz jasna masz szczęście i twój facet się raduje. Ale - przyznajmy to szczerze - widać również oznaki lekkiej paniki. Nie wiadomo czemu zaczyna nagle zastanawiać się nad nadgodzinami, planuje kącik dla dziecka. Swą siostrę przepytuje z tematów, które dotychczas kwitował wzruszeniem ramion.

dziecko
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Wyszukuje w internecie frazy „ciąża”, „poród”, „pielęgnacja maluszka”, przegląda fora internetowe dla przyszłych ojców. I uzyskuje informację o potrzebie posiadania takich wytworów jak pojemniki na pokarm.

Zrób krok naprzód oraz zobacz co ma praktyczna propozycja (https://ipschool.pl/enrollment/ips-application-form/) - odnalezione na niej informacje wciągną Cię kompletnie, gdyż są zajmujące.

Zaczyna przemyśliwać opinie na temat metody karmienia bobasa, jak to - płeć brzydsza - zwraca uwagę na praktyczną stronę takich zagadnień jak pampersy, oliwki, wózki, dobiera przewijak, który właśnie pojawił się w jego zasobie pojęć, że o tak egzotycznych przedmiotach jak pojemniki na pokarm, albo o muszlach laktacyjnych nie wspomnieć - woreczki do przechowywania pokarmu. Słowem, interesująca staje się historia przeglądarki męża. Z czasem zaczyna zauważać deseń poszewek na jaśki w salonie!

Im bliżej zakończenia ciąży tym bardziej nasz mąż stara się by nam nieba uchylić, jakby z większym entuzjazmem robi zakupy, w mieszkaniu zachowuje się nieco spokojniej, na toaletce pojawia się biżuteria, czekoladki czy wisiorki dla ciężarnych.

Słowem wygląda na to, iż stan błogosławiony wpływa dobrze nie tylko na przyszłą matkę oseska ale również na jego tatę. Naprawdę, nic nie wpływa tak dobrze faceta jak ciąża!