twarz

Lubisz palić papierosy, tymczasem martwisz się o swoje zdrowie? Zdecyduj się na e-papierosa!

zdrowie - wyobrażenie
Author: Derek Clark
Source: http://www.flickr.com
E-papieros od kilku lat zdobywa serca wszystkich palaczy. Wiadomo, iż wciąż uda nam się zauważyć wielbicieli tradycyjnych blantów, natomiast mnóstwo ludzi przekonuje się do tego, tak aby porzucić je w kąt. Jak praktycznie każda rzecz papieros elektroniczny ma plusy i minusy, jednakże dla większości palaczy plusów jest zdecydowanie więcej, aniżeli negatywów.

Jaki kremy do twarzy najbardziej korzystnie wybierać? Jak zatroszczyć się o cerę? O jakich kwestiach wiedzieć?

skóra - perspektywa
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
Na pewno żaden kosmetyk nie zatroszczy się tak o cerę, jak krem. Wspaniale nawilża, odżywia skórę twarzy, a także chroni ją przed spalinami, wiatrem oraz słońcem. Działa również w nocy, gdy umożliwia naszej skórze się zregenerować.

Łykasz tabletki i myślisz, które są lepsze – wygrywa reklama a może opinia doktora?

(ogólnie o lekach)
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Jeszcze kilka lat temu typowy obywatel naszego kraju łykał lekarstwa tylko i wyłącznie przepisane przez doktora. Ewentualnie wspomagał organizm witaminami. Obecnie jego apteczka jest wręcz przeładowana. Kupuje już nie tylko w aptece, ale także w… sklepie spożywczym.

Suplementy, jakie niezwykle dobrze wpływają na nasz organizm podczas treningu

universal animal cuts
Author: heathermurphy2004
Source: http://www.flickr.com
Współczesny świat to z pewnością wielki kult piękna, troska o to, by doskonale wyglądać, ładnie się prezentować. Wiele osób chce stworzyć wymarzoną sylwetkę, ale nie zawsze to się udaje.

Dobry podkład jako znakomity sposób na schowanie mankamentów cery

medycyna estetyczna
Author: Alejandro Martinez
Source: http://www.flickr.com
Śluby, chrzty, komunie. W naszym państwie nie trzeba szczególnie szukać okazji, aby móc spotkać się z rodziną czy znajomymi. I przecież na każdą z tego typu okazji należy się stosownie przysposobić oraz ubrać.

Kosmetyki do pielęgnacji to fajny pomysł na upominek, ale jedynie w przypadku świetnych marek

golący się mężczyzna
Author: Christina zur Nedden
Source: http://www.flickr.com
Na pewno dużo pań potwierdzi, że trudno jest wymyślić oryginalny i interesujący upominek dla mężczyzny. W dawaniu podarunków rozchodzi się przecież o to, by osoba obdarowana okazała się bardzo zadowolona, a podarowana rzecz rzeczywiście była przydatna i spodobała się.

Co warto zrobić, by wesprzeć osobę uzależnioną od alkoholu?

nadwaga
Author: Smallworldspictures123
Source: http://www.flickr.com
Prywatny ośrodek terapii uzależnień albo również państwowy ośrodek to często jedyne rozwiązanie tak skomplikowanego kłopotu. Jak trzeba dopomóc osobie uzależnionej od alkoholu? Najważniejsze jest stałe oparcie rodziny i przyjaciół, dlatego, że alkoholik ma często osłabioną psyche i musi mieć oparcie w swoich najbliższych.


Oczywiście najwięcej zależy od osoby, która cierpi na uzależnienie, dlatego, że bez jej świadomej zgody nie ma sposobności skierowania na przymusowe leczenie.

Implanty - niewątpliwie świetny sposób na zdrowy uśmiech

zdrowe jedzenie
Author: andrechinn
Source: http://www.flickr.com
Śnieżnobiały uśmiech bez wątpienia ma niezwykle wielką moc. Zwiększa pewność siebie, sprawia, iż jesteśmy dużo lepiej odbierani przez ludzi z naszego otoczenia, łatwiej nawiązujemy kontakty, odnosimy sukces w życiu osobistym i zawodowym.

Masz bliznę? Możliwe jest jej usunięcie – sprawdź, jak to zrobić

Usuwanie blizny
Author: Expert Infantry
Source: http://www.flickr.com
Po operacji została ci nieestetyczna blizna? A może brałeś udział w groźnym wypadku, odnosząc rany, których ślad nosisz na swoim ciele po dziś dzień? Nikt nie chce mieć takich defektów urody. Nie tylko nieładnie wyglądają, ale również przypominają o ciężkich doświadczeniach, o jakich nie chcielibyśmy pamiętać. Najczęściej blizny goją się bez lekarskiej interwencji, pomału blednąc oraz zanikając.