Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Lego Hobbit – musisz to mieć!

Krasnoludy, walki z trollami, pierścień o ogromnej mocy, wyprawa przeciwko smokowi. Brzmi to jak składniki niezbyt ambitnej bajki dla najmłodszych? A jednak przygody mężnego Hobbita Bilbo pokochało wiele milionów ludzi na świecie. Na czym polega fenomen Hobbita?

Klocki Lego Hobbit
Author: KlockidlaCiebie
Source: http://www.klockidlaciebie.pl
Zawsze, poruszała nas różnorodność charakterów bohaterów tolkienowskich powieści. Bilbo Baggins jest chyba idealnym tego przykładem.

Zainteresowała Cię prezentowana problematyka? Kliknij więc ten link oraz sprawdź więcej na stronie (https://www.korepetycjezinformatyki.pl/). Tamte publikacje także Cię niezwykle zaciekawi!

Na pierwszych kartach opowieści jest zadowolonym ze swego życia Hobbitem i...tchórzem. Jego dalsze losy powodują, że w Bilbo zachodzi przemiana, fascynuje nas ta postać! Szczególnie mały Hobbit zafascynował firmę Lego, która pozwoliła nam przenieść się w krainę Śródziemia.
Sporo rodziców skarży się, że ich dzieci spędzają długie godziny na nierozsądnym marnowaniu czasu przed monitorem. Lecz wystarczy się rozejrzeć by zauważyć, że można również spotkać gry które stymulują rozwój wyobraźni, analitycznego myślenia czy umiejętności planowania. Ta gra to Lego Hobbit, w której Bilbo pomaga krasnoludom w odzyskaniu ich królestwa. Jeżeli jesteście ciekawi, jak może tego dokonać, jakie postaci staną na jego drodze i jakie perypetie go czekają w trakcie tej przygody to zapraszamy do gry. Zwłaszcza, że akcja toczy się w szybkim tempie, niepozwalającym sobie na jakiekolwiek przestoje - częste zmiany scenerii skutecznie angażują w to co się dzieje na ekranie.

Dlatego jeśli aura nie zachęca nas do wyjścia z domu możemy zapomnieć o nudzie. Dzięki grze Lego Hobbit zanurzymy się w świat fantazji, w inny świat, gdzie wszystko dzieje się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Klocki natomiast, zadowolą nieco młodszych miłośników tolkienowskiej sagi. Zabawa nimi rozwija wyobraźnię przestrzenną i przenosi małych podróżników w świat magii i tajemnic. Szukając zabawek dla swoich dzieci uwzględnijmy, że wbrew pozorom decydujemy o ich umiejętnościach w przyszłości. Dlatego dajmy możliwość dzieciom na twórczy bałagan w postaci klocków na dywanie.

Klocki mają za zadanie pomóc naszym dzieciom w poznawaniu świata: w doskonaleniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Prawdą jest niestety, że zabawki, których jedynym najważniejszym atutem jest to, iż są ładne w nadchodzących dniach wylądują w kącie.