Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

ISO18001, HACCP, BADANIA MIKROBIOLOGICZNE Zainteresowany?-Sprawdź nas.

Wszystkim zależy na tym by wszystko, co znajduje się w naszej lodówce a potem trafia do naszej buzi było nieszkodliwe i wartościowe. Nie chcemy mieć problemów z tym, co przygotowaliśmy do zjedzenia a później zjedliśmy.
Stąd też tak istotne jest by żywność była sprawdzana i żeby spełniała różnego rodzaju normy. W naszym państwie zwraca się uwagę na to by żywność była jak najlepszej jakości. Standardy takie jak iso 18001 (więcej...) czy Haccp pozwalają nam mieć pewność, że to, co spożywamy jest nieskażone. System Haccp – czyli w skrócie Haccp, to system, który ma na celu określenie wszystkie etapów badania żywności. Co z kolei ma zapewnić bezpieczeństwo pokarmom. Jak? Między innymi przez identyfikowanie pokarmów oraz szacowanie wszelkich zagrożeń względem obowiązujących norm zdrowotnych danego pokarmu. Ważnym elementem działania jest też zwrócenie uwagi na przebieg produkcji i obrotu żywnością. Haccp ma też pomóc w eliminacji nieodpowiedniej produktów, która trafiła do obrotu.
Badania, laboratorium
Author: 123dan321
Source: http://www.sxc.hu

MIKROORGANIZMY

Wiele osób nie przepada za biologią w szkole. Chociaż wiele z tego, co wynosimy, albo przynajmniej powinniśmy przyswoić z zajęć z biologii może okazać się przydatne w życiu. Na przykład wszystko, co związane z zajęć z mikrobiologii. Mikrobiologia to nauka, zajmująca się różnego rodzaju bakteriami, wirusami i różnymi innymi mikroorganizmami. Dzięki badania mikrobiologiczne
badania mikrobiologiczne
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu

pozwalają mieć pewność, że pokarmy, które jemy, jeśli mają bakterie, to tylko te, które mogą dobrze wpłynąć na nasze ciało. Wszystkie badania mikrobiologiczne prowadzą do wykrycia złych substancji w badanej żywności, albo w ciele człowieka. Nie tylko w żywności pojawiają się niechciane bakterie, ale też w ciele człowieka.

Czy ten post zaciekawił Cię na tyle, że masz ochotę na więcej? Więc po następne wiadomości zaloguj się do tego linku. Tam znajduje się ciekawy news (https://novamedis.pl/borelioza-testy-i-terapie/ ).

Jeśli w organizmie ludzkimi można, a nawet trzeba z nimi walczyć o tyle, kiedy zauważmy pleśń na mięsie czy owocu powinniśmy wyrzucić całość do kosza. Dzięki nasze babcie i ciotki nadal myślimy, że wystarczy odkroić zepsuty kawałek i potem raczyć się resztą wędliny czy warzywa. Jednak jest to dość niebezpieczne podejście. Niestety nigdy nie mamy pewności, że bakterie nie przeszły na całość produktu. O ile kupując jakiś produkt w sklepie możemy mieć pewność, że jest on gotowy do zjedzenia, bo by mógł znaleźć się na półkę musiał otrzymać wszelkiego rodzaju pozwolenia, o tyle to, co robimy z produktem, gdy pojawia się w naszym mieszkaniu zależy tylko od nas. Tak, więc pamiętajmy o odpowiednim przechowywaniu żywnościi o patrzeniu na datę ważności.