Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Korekta defektów wzroku - nowoczesne rozwiązania poprawiania widzenia.

Oko jest delikatnym organem zmysłu o skomplikowanej budowie. Schorzenia oczu mogą odnosić się do wielu poszczególnych elementów oka składających się na gałkę oczną, również nerwu wzrokowego, a też organów dodatkowych oka, czyli powiek, spojówek, mięśni poruszających okiem i narządu łzowego, jakiego funkcją jest trzymanie należytego poziomu nawilżenia powierzchni oka i oczyszczanie jej.

Laserowa korekcja wzroku
zdrowe oczy
Author: www.s-lab.pl
Source: www.s-lab.pl
używana jest od wielu lat jako najlepsza procedura zezwalająca na usunięcie konieczności noszenia okularów, albo soczewek kontaktowych. Istotą zabiegu laserowej korekty defektów wzroku jest precyzyjne ukształtowanie układu rogówki oka w taki sposób, ażeby wpływające do oka promienie świetlne były koncentrowane na siatkówce i tworzyły wyrazisty obraz. Parametry wiązki promienia laserowego programowane są pojedynczo dla każdego oka w oparciu o dane zebrane podczas badań kwalifikujących pacjenta. Banalne z pozoru kłopoty ze wzrokiem potrafią sygnalizować poważne choroby oczu.
konsultacja lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli któryś z elementów w tej zawiłej machinie kuleje, zaczynamy kiepsko widzieć. Oczy czasami bolą i pieką. od czasu do czasu dołączają bóle głowy. Objawy te lekceważymy, przypisując je zmęczeniu, czy też wiekowi, jednak nie zawsze tak jest. Krótkowzroczność, nadwzroczność, astygmatyzm, oraz połączenia takich wad modyfikuje wiązka lasera. Zasada jego aktywności opiera się na wyeksploatowaniu zjawiska fotoablacji, które polega na eliminowaniu kolejnych warstw rogówki.W przypadku krótkowzroczności rezultatem korekty jest spłaszczenie, a w przypadku nadwzroczności uwydatnienie centralnej części nawierzchni rogówki.
Wzrok to niesłychanie istotny zmysł. Dzięki niemu możemy się łatwo poruszać, czytać i podziwiać piękno świata.
Ten kto poprawnie spostrzega nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele chorób dotyczy oczu. Zaniedbana choroba oczu jest w stanie w istotnym stopniu obniżyć wolność. Pierwsze symptomy to zwykle gorsze, zamglone widzenie, cyfry w druku się rozmazują. Bezzwłocznie powinniśmy się udać w wówczas do lekarza okulisty. Korekta wzroku laserem przywróci przyjemność życia. (Więcej informacji: korekta wzroku).