Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Niejeden rodzic jest świadom tego, że najważniejsze zadanie naszego dziecka to uczyć się, aby za kilkanaście lat żyło mu się lepiej

Większość rodziców, którzy mają już dzisiaj potomstwo, ma w pamięci ciężkie czasy komunizmu. Z tego powodu dla swoich brzdąców pragną innego życia.


Lekkostrawne święta
Author: Dafi
Source: Dafi


ebook
Author: bfishadow
Source: http://www.flickr.com
Edukacja wydaje się być istotna dla każdego, kto chce się rozwijać. Smyki zwykle nie zdają sobie z tego sprawy. Nie pojmują, że przykładanie się oraz nauka później zaprocentują. Nie rozumieją, że dzięki temu łatwiej będzie im w przyszłości dostać posadę. To z reguły rodzice powinni zadbać o to, żeby ich pociechy mogły się rozwijać już od przedszkola. Nie na darmo mówi się przecież, że czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że umysł szkraba jest bardzo chłonny. Jest on w stanie uczyć się choćby przez zabawę i wszystko zapamiętywać w szybkim tempie. Wobec tego powinniśmy posłać malucha na angielski. Ten język potrzebny jest zawsze — w podróżach i w pracy. Obecnie modny staje się również chiński. Trzeba to również rozważyć. Trzeba również bacznie obserwować nasze dziecko. Jeżeli przykładowo przejawia zdolności matematyczne, to powinniśmy go zapisać na kółko matematyczne. Jeżeli lubi zajmować się zwierzakami, to może powinniśmy pomyśleć o dodatkowych zajęciach z biologii.

Ten artykuł jest bardzo ciekawy, ale bez ociągania przeczytaj także ten opublikowany tu w innym miejscu wpis - on również jest godny uwagi.

Nieistotne w sumie, kim będzie nasza pociecha w przyszłości — może weterynarzem czy astronautką.


Istotne, abyśmy wierzyli w swoje dziecko i zawsze je wspierali. Powinniśmy także inwestować w jego przeróżne idee oraz zajęcia. Dajmy mu popróbować różnych rzeczy, nawet gdyby z niektórych miało potem zrezygnować.