Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Piękne i zdrowe zęby muszą być istotne dla każdego rodaka niezależnie od tego, ile ma lat i gdzie mieszka

Jak wskazują statystyki — do dziś są Polscy, którzy nie czyszczą zębów. Jest XXI stulecie. Czas to w końcu zmienić.


Trudno wyobrazić sobie, ale nawet dziś masa ludzi nie myje zębów dwa razy dziennie i ich nie nitkuje.


specyfiki
Author: Bill So
Source: http://www.flickr.com


dentysta
Author: Adidas
Source: Adidas
kobieta w koszulce
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com


Są tacy, którzy nigdy nie zawitali do dentysty. Te informacje są w stanie zaszokować, ale to prawda. U dużej części rodaków zakorzenił się jakiś przedziwny lęk przed dentystami. Prawdą jest, że w latach socjalizmu z reguły rwali oni bez znieczulenia, a jakość usług była niska, ale te czasy już jakiś czas temu odeszły w zapomnienie. Jednak legenda wydaje się być po dziś dzień żywa i grono ludzi boi się stomatologa niczym diabeł święconej wody. A przecież przyjeżdżają do nas Niemcy i Brytyjczycy, aby leczyć zęby, gdyż nasze usługi są na niezwykle wysokim poziomie, ale o wiele tańsze. Z tego powodu trzeba przemóc się i iść na wizytę. Dentysta (dentysta dla dzieci) założy nam teczkę i dokładnie sprawdzi nie tylko stan naszych zębów, ale także dziąsła i język. Z spokojem będzie odpowiadał na wszystkie pytania. Warto zapisać się do prywatnego gabinetu, gdyż będziemy pewni, że cały sprzęt jest nowoczesny, a stomatolog jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami związanymi ze stomatologią. Jeśli spodoba nam się jego podejście do leczenia i ludzi, to można zapisać do niego na wizytę również nasze szkraby.


Należy uczyć je od najmłodszych lat, że wizyty u dentysty nie są niczym strasznym. Musimy sprawdzać stan swych zębów przynajmniej raz na pół roku.