Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Czasami w małżeństwach bywa tak, że zaczyna się kryzys i należy iść na terapię dla par

Życie bywa trudne i gna niesamowicie. Wobec tego o związek musimy troszczyć się jak o delikatny kwiat.


Wiele par w dzisiejszych czasach przechodzi poważne kryzysy.
terapia
Author: Centrum Medycyny EstetycznejScan


kobieta
Author: Nova
Source: http://www.flickr.com


Część z nich niestety się rozstaje. Nie musi tak być, jeśli pójdziemy na terapię dla małżeństw. W gabinecie specjalista da nam wskazówki, jak rozwiązać palące trudności, ale też spowoduje, że wspomnimy, dlaczego pokochaliśmy naszą drugą połówkę. Życie dzisiaj leci niemiłosiernie. Wszyscy sporo pracują. ludzie powoli przestają z rodziną rozmawiać oraz spędzać razem czas. To przekłada się na jakość związku. Jeżeli do tego doliczymy dodatkowo na przykład problemy dnia codziennego, chociażby na przykład problemy finansowe czy z wychowywaniem dzieci, to mamy gotowy kryzys. On z pewnością nie pojawi się niespodziewanie. Będzie narastać stopniowo i prawie niedostrzegalnie. Ale potem okazuje się urosnąć już do tak wielkich rozmiarów, że jako małżeństwo nie jesteśmy z niego w stanie samodzielnie wyjść. Dlatego tak istotna jest terapia. Na kanapie u specjalisty będziemy w stanie powiedzieć o wszystkim, co nas boli. Ale bez wrzasków oraz wyzwisk. Psycholog (PwS - psychoterapia dzieci gdańsk) zadba tu o spokojny przebieg spotkania. Spróbuje także razem z nami przepracować dawne żale oraz aktualne problemy. Dzięki niemu nauczymy się znowu ze sobą rozmawiać.
Odkryjemy również, że o związek musimy się troszczyć, bo przecież nic nie jest nam dane raz na zawsze. Wspaniałe małżeństwo jest niczym piękny kwiat — musimy go podlewać oraz dostarczać mu słońca. Tak samo jest z miłością.