Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Praktyczne porady w pielęgnacji noworodka, czyli wybór dodatków dla noworodka.

Nieraz przyszli opiekunowie stają przed wyborem dodatków dla maluszka. Świat jednak idzie do przodu jest wiele nowych, funkcjonalnych dodatków. Zdecydować się na nie czy może ulec starodawnym przedmiotom? W Internecie możemy poszukać wiele porad dotyczących przedmiotów, zabawek czy dodatków dla noworodka. Czy w wyprawce powinny się pojawić pieluszki tetrowe czy jednokrotnego użytku?

wielorazowepieluszki.pl/pieluchy-wielorazowe/pieluszki-tetrowe
Author: Donnie Ray Jones
Source: http://www.flickr.com
Niektórzy uważają, że te drugie to strata pieniędzy, gdyż szybko się zużywają i nie można ich użyć wielokrotnie. Jednakże zapewne mają wiele innych korzyści, dzięki czemu pociecha może czuć się komfortowo. Skoncentrujmy się teraz jednak na pieluszkach tetrowych. Do czego możemy je wykorzystywać? Pieluszki te możemy zastosować podczas karmienia noworodka. Zakładamy ją na ramię, gdy nosimy dziecko do odbicia. Mamy wówczas ochronę przed możliwym ulaniem się i jednocześnie maluszek nie muska bezpośrednio naszego stroju co jest bardziej sterylne.

Jest bardzo miękka dla noworodka, służy więc do wycierania dziecka, gdy za dużo się ślini lub ubrudzi podczas jedzenia. Świetnie sprawdza się też jako ochrona przed promieniami słonecznymi. Przepuszcza powietrze, więc nie musimy się martwić, że bobas się zgrzeje. Dawniej pieluszki te stosowane były jak powszechne teraz pampersy tylko do ponownego użytku, wystarczyło tylko wyprać. Oprócz pieluszek tetrowych w wyprawce dla maluszka powinny się pojawić otulacze,których sprzedaż prowadzą wielorazowepieluszki.pl. Są przede wszystkim do otulania przed snem. Dzięki nim dziecko w mgnieniu oka i z powodzeniem zaśnie. Służą też podczas przewijania jako dywanik, na których możemy położyć bobasy. Podobnie jak pieluszki osłaniają przed promieniami słonecznymi i wiatrem podczas spaceru.W chłodne dni służą jako kocyk. Otulacze świetnie sprawdzają się też w podróży. Dla niespokojnych noworodków służą jako usztywnienie podczas noszenia, a dla starszych będzie to kocyk (zobacz także: kocyk z imieniem dla dziecka) podróżny. W przeciwieństwie do standardowych kocyków, nie zajmują one dużo przestrzeni, dlatego są nietrudne w transportowaniu i zmieści się w każdej torbie. W razie, gdy matka nie czuję się swobodnie karmić piersią w miejscu ogólnodostępnym . Otulacz jest na tyle szeroki, by opiekunka mogła się otulić razem z noworodkiem i czuć się komfortowo podczas karmienia. Jak widzimy, do sklepów dziecięcych wchodzi wiele nowostek, które można wykorzystać w tworzeniu wyprawki na noworodka. Pamiętajmy, że powszechnie nie oznacza złe. Posłuchajmy naszych rodziców skoro mają praktykę w tym temacie. Kupując coś, co ma więcej zastosowań, można zaoszczędzić i być zadowolonym z wyboru.