Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Poduszka do karmienia jako dobry wybór

Każda mama powinna wiedzieć że przy karmieniu piersią poduszka niezwykle wspomaga.


Zdarzają się okresy, kiedy maluch domaga się piersi nawet co godzinę, dlatego tak ważne jest, aby było matce wygodnie i żeby wybrać stosowną poduszkę do karmienia.
problemy
Author: gina pina
Source: http://www.flickr.com


rehabilitacja
Author: Ben Sutherland
Source: http://www.flickr.com


Wybór poduszek do karmienia piersią jest duży. Wzory poduszek do karmienia są częstokroć stworzone we współpracy z fachowcami. Poduszka uszyta jest z najlepszej jakości atestowanych materiałów, bezproblemowa do prania. Powinna ona umożliwiać pleckom i główce dziecka należyte podparcie, nie powinna więc być zbyt miękka, zapadająca się pod ciężarem ciała dziecka. Doskonała poduszka do karmienia powinna cały czas pozostawać we właściwym punkcie, a nie przemieszczać się przy najmniejszym ruchu. Winna posiadać również zdejmowany pokrowiec, najlepiej z bawełny, jaki jest możliwość swobodnie wyczyścić i uprać.


poduszka do karmienia
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com


Poduszka do karmienia sprawdza się zwłaszcza w pierwszych tygodniach po porodzie, gdy dziecko jest malutkie, a wygodne ustawienie się w trakcie karmienia bywa dokuczliwe. Do większej części sylwetek odpowiada poduszka w układzie litery C, która daje należyte podparcie dla ramienia i umożliwia optymalne ułożenie malucha.


Można zdecydować się na poduszkę ze szczególnym pasem i sposobnością zaczepienia jej wokół paska, czy też bez tej opcji.

Zainteresował Cię ten tekst? Jeśli tak, to bez wahania sprawdź tutaj adwokat Warszawa Wola podobne materiały - one też są warte zainteresowania.

Na rynku są także specjalne poduszki dla bliźniaków, jak też w wersji podróżnej, bezproblemowe do transportowania dzięki swym mniejszym rozmiarom.
Niektóre mamy cenią poduszki w formie podpory w trakcie snu w ciąży, które następnie stosują do karmienia maluszka. Poduszka do karmienia jest cennym artykułem, jaki sprawdza się szczególnie w pierwszych tygodniach po porodzie.