Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Proste sposoby na zmniejszenie cierpienia zwierząt

Gdy widzimy zwierzaki uwięzione w przerażających warunkach, przewożone parędziesiąt godzin w mrozie bądź upale, wyczekujące na swą śmierć, odczuwamy bezsilność.


Choć sprawa może zdawać się beznadziejna, są efektywne metody pomocy bezbronnym stworzeniom wymagające tylko minimalnego zaangażowania z naszej strony, Na pewno nie kupuj futer i skór ani dodatków z nich wykonanych.
Niewielu zdaje sobie sprawę, iż futerko to nie tylko płaszcz, lecz też breloczki, obszycia kurtek. Skórzane paski czy torebki nie pochodzą z odpadków przemysłowej hodowli. Tak dla futra, jak również drobnych dodatków zwierzęta są zabijane codziennie. Dotyczy to nie jedynie krów czy lisów, ale też egzotycznych zwierząt, z jakich wykonuje się portfele i luksusowe torebki.


fundacja
Author: Damzy Adam Islaam
Source: http://www.flickr.com


Świadomy Wybór najlepszą strategią na pomoc zwierzętom. Codziennie masz wybór. Wyłącznie od Ciebie będzie zależeć co nabędziesz w sklepie, co zjesz, skąd pochodzić będzie Twe jedzenie. Co można zrobić? Z pewnością nie nabywaj jajek z tak zwanego chowu klatkowego, wybieraj substytuty nabiału, jak na przykład napoje roślinne: ryżowe, migdałowe, nie marnuj pokarmu. Wesprzyj finansowo którąś z organizacji działających na rzecz zwierząt, może to być jakakolwiek fundacja legalnie działająca. Każdy grosz się liczy, a najmniejszy przelew jest fragmentem wielkiej sumy działań. Metod na wsparcie zwierząt jest dużo.
Pamiętaj - każdego dnia Twoje wybory oraz działania mają duże znaczenie, dokładnie jednakowo jak działania prozwierzęcych aktywistów.https://www.reklamywiktor.pl/oferta/oklejanie-samochodow.html (idź do serwisu: reklamywiktor.pl/oferta/oklejanie-samochodow.html)Tylko od Ciebie będzie zależeć, jakim kierunku postanowisz iść?