Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Rozjaśnianie zębów Wałbrzych

Każdy z nas marzy o równych, ładnych białych zębach. Niestety, nie każdemu jest to dane. Każdy osobiście powinien dbać o piękne uzębienie poprzez codzienne dbanie o higienę jamy ustnej i systematyczne wizyty u dentysty. W dzisiejszych czasach, kiedy możliwości dentystyczne zdają się nie mieć końca, wybielanie zębów Wałbrzych, czy usuwanie przebarwień nie jest niczym wyjątkowym.

uśmiech
Source: pixabay.com
Przyczyną przebarwień może być wada wrodzona, zażywane medykamenty, czy też własność osobista.Zazwyczaj jednak okazuje się, że pijemy sporo kawy, herbaty, palimy papierosy i niezbyt starannie szczotkujemy zęby. Rozjaśnianie nie jest szkodliwe dla budowy zęba, gdyż nie jest to transformacja koloru tkanek zęba, tylko jego rozjaśnienie. Pod wpływem substancji chemicznych zawarte w szkliwie ciemniejsze przebarwienia ulegają utlenieniu. Mieszanki wykorzystywane w trakcie zabiegu nie nadwątlają szkliwa i nie zwiększają skłonności na próchnicę. Niekiedy zęby pod wpływem kontaktu z materiałami wybielającymi przez jakiś czas stają się wrażliwe. Wtenczas przez kilka dni do kilku tygodni ugryzienie kwaśnego jabłka, chłodny, bądź ciepły napój sprawia ból. W takim przypadku należałoby stosować pasty do zębów nadwrażliwych. Żel i laser, również lampy to strategia natychmiastowa, przynosi efekt po jednej wizycie. Dentysta (Stomatolog Włocławek) pokrywa zęby żelem, a następnie laserem, bądź lampą podgrzewa tę substancję, ażeby przyspieszyć utlenianie przebarwień.białe zęby
Source: pixabay.com
Wybielanie nie jest wskazane przy nadwrażliwości zębów, odsłoniętych szyjkach i zmniejszonej tolerancji na ból. Przed zabiegiem wszelkie uszkodzenia szkliwa powinny zostać pokryte powłoką oddzielającą, by preparat nie przedostał się do zęba . Świetnym, aczkolwiek kosztownym podejściem są licówki. Rwww.a2stomatologia.pl/oferta/stomatologia-estetyczna/ dają spodziewanych rezultatów. Na oszlifowane uzębienie nakłada się bardzo cienkie porcelanowe nakładki. Protetyka Wałbrzych zajmuje się odtwarzaniem oryginalnego zgryzu po stracie zębów prawdziwych, lub po ich dużym uszkodzeniu. Do przywrócenia pierwotnych zębów stosuje się uzupełnienie protetyczne. Zdołają one być stabilne, ruchome, lub kombinowane, połączone z uzupełnieniami stałymi.