Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Pragniesz uciec przed niskimi temperaturami? Zdecyduj się na daleką wyprawę i raduj się słońcem

Trudno zaprzeczyć, że w zimowe miesiące w naszym kraju warunki pogodowe nie zaliczają się do najpiękniejszych i nie wzbudzają entuzjazmu. To powoduje, że bardzo wiele osób decyduje się uciec od panującej aury i właśnie wtedy pojechać się na urlop. Ogromnym wzięciem cieszą się w tym okresie orientalne wycieczki, ponieważ w tych dalekich rejonach panuje wspaniała wakacyjna pogoda.
Seszele
Author: Gerwin Sturm
Source: http://www.flickr.com
Biura podróży proponują coraz ciekawsze wycieczki

W obecnych czasach oferta przedstawiana przez biura podróży jest naprawdę zróżnicowana i interesująca. W barwnych katalogach zachwalających wczasy znajdziemy wycieczki do wyjątkowo malowniczych i interesujących miejsc na calutkim świecie. Dziś nie sprowadza się to jedynie do najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych zatem Hiszpanii, Chorwacji bądź Egiptu, bowiem biura podróży oferują także pobyty w najbardziej dalekich i egzotycznych rejonach świata. To niebywała gratka dla globtroterów, którzy okazują się ciekawi świata oraz obcych zwyczajów i miejsc, tak samo jak dla tych osób, które chcą uciec przed szarugą zimową i zyskać pewność najlepszych warunków pogodowych.

Te regiony zapewnią wspaniałą pogodę

wakacje
Author: Dimitris Karkanis
Source: http://www.flickr.com
Wśród orientalnych wycieczek wykupowanych w sezonie zimowym, na zainteresowanie zasługuje Jamajka pogoda na Karaibach o tej porze roku jest po prostu bajeczna. Chociaż w sezonie zimowym na wyspie spotyka się najniższe średnie temperatury w skali roku, jednakże i tak oscylują one niewiele poniżej trzydziestu stopniu. Piękne słońce, bajeczne widoki, czysta woda i złote plaże – te przymioty przyciągają do Jamajki mnogie grupy turystów z całego świata. Również podróżni z Polski coraz większą atencją darzą ten śliczny kraj.

Seszele – raj na ziemiNastępnym pięknym zakątkiem świata, który zdobywa serca urlopowiczów są Seszele pogoda dopisuje tutaj przez niemal okrągły rok i na pewno nas nie zawiedzie. Przez calutki rok panują tutaj wysokie temperatury powietrza i wody. Okoliczności pogodowe w połączeniu z cudownymi widokami, egzotyką, kulinariami i idealnymi warunkami dla plażowania i kąpieli sprawiają, że to najprawdziwszy raj na ziemi. Na pewno miejsce to warto uwzględnić w swoich wakacyjnych planach, zwłaszcza jeżeli interesują nas orientalne i niezwykłe wakacje.