Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/adventuresandtravelinmexico.com/includes/menu.inc).

Co kupić na prezent z okazji pierwszych urodzin malucha? Jakiego rodzaju podarki okażą się najlepsze?

Dostaliśmy zaproszenie na roczek, który wyprawia nasza siostra dla własnego dziecka. Wypadałoby kupić choć mały upominek solenizantowi. Niestety standardowo nie wiemy co takiego moglibyśmy kupić. Co byłoby najlepszym upominkiem dla tak małego dziecka? Co się sprawdzi? Sklepy z akcesoriami i zabawkami dla dzieciaków wręcz pękają w szwach od ilości artykułów zalegających na półkach. Jednak wcale to nie pomaga przy wybieraniu, gdy sami nie mamy pojęcia czym właściwie zainteresuje się takie małe dziecko.


dziecko
Author: amir holy
Source: http://www.flickr.com
Z ubranek nie będzie się cieszyło, natomiast na wiele zabawek jest jeszcze zbyt małe. Trzeba dokładnie czytać oznaczenia na opakowaniach, ale nawet wtedy możemy mieć mętlik w głowie. Jeżeli chcemy już faktycznie kupić coś praktycznego co mama malucha na pewno wykorzysta, pamiętajmy o jakimś drobiazgu, z jakiego ucieszy się dziecko.

Jeżeli po przeanalizowaniu opisywanego problemu, będziesz mieć chęć na większą ilość danych, to kliknij i zobacz, jakie porządne informacje (http://teamsport.krakow.pl/plywanie/) ma ten artykuł.

Możemy kupić na przykład zestaw kosmetyków dla małych dzieci oraz do tego dwie fajne grzechotki dla niemowląt. Mogą być w postaci przywieszki do łóżeczka albo do wózka. Możemy także zakupić też coś edukacyjnego, co prawda nie wszystkie zabawki nadadzą się, lecz na pewno znajdziemy jakieś ciekawe gry dla niemowląt, przykłady: Może to być połączenie zabawki rozwijającej zmysł dotyku z nauką różnych odgłosów, które wydają zwierzęta.

W sieci znajduje się dużo niezwykle interesujących artykułów - jeżeli chcesz poznać następny - sprawdź na witrynie a nie będziesz żałować!

Jeżeli nawet maluch nie będzie się bawił tą rzeczą od razu, to na pewno za jakiś czas sięgnie po taką zabawkę. Dzieci często nie od razu interesują się wszystkimi zabawkami, jakie dostają często już po jakimś czasie kiedy osiągną odpowiedni wiek zaczynają się bawić zabawkami, jakie wcześniej były dla nich za bardzo skomplikowane. Z tego powodu nie ma co się martwić, gdyż prędzej czy później taka gra będzie wykorzystana.


zabawka
Author: Andrew Turner
Source: http://www.flickr.com
Ciekawym rozwiązaniem będzie karnet na zajęcia, które mamie i maluchowi sprawią wielką radość. Tego rodzaju przykładem jest nauka pływania dla tak małych dzieci. Dobrze jest oswajać dzieci z wodą od najmłodszych lat. Pewnie sami będziemy mieli opory przed taką nauką, natomiast pod okiem instruktora to już kompletnie coś innego. W wielu miastach są takie zajęcia, na których dziecko najpierw przyzwyczaja się do wody, a później wykonuje się konkretne zadania w formie zabawy, jakie oprócz nauki pływania świetnie działają pozytywnie na rozwój malucha.